Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Книгарня «Сенс на Хрещатику» матиме ліфт із залученням коштів від Kiss My Apps

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
13 червня 2024 3 хвилин читання

Стартап-студія мобільних застосунків Kiss My Apps, що входить до Netpeak Group, стала одним з учасників розвитку безбар’єрності у книжковому просторі «Сенс на Хрещатику», профінансувавши 400 тис. грн — частину вартості проєкту із встановлення спеціального ліфта, який має зробити книгарню по-справжньому інклюзивною.

Для нас важливо підтримувати освітні простори та проєкти в Україні. Розвиток критичного мислення, вивчення української культури, можливість брати участь у заходах та створювати освітні ініціативи — це невіддільна складова для розвитку суспільства. Ми підтримуємо «Сенс», щоб, зокрема, він став інклюзивним простором, який зможуть відвідувати всі охочі.
Дмитро Лола, СЕО та співзасновник Kiss My Apps
«Сенс» підтримує багато ініціатив з розвитку української мови та культури «Сенс» підтримує багато ініціатив з розвитку української мови та культури

Як «Сенс на Хрещатику» планує стати безбар’єрним

Підписуйтеся на наші соцмережі

Кошти допоможуть пришвидшити повноцінний запуск книжкового простору. 400 тис. грн — це частина вартості встановлення ліфта на три поверхи книгарні: нині пересуватись тут можна тільки сходами.

Для нас критично важливо, щоб «Сенс на Хрещатику» запрацював у повноцінному режимі, і встановлення ліфта — один з етапів, щоб цього досягти. Підтримка від команди Kiss My Apps як частини Netpeak Group — про створення довірчих відносин навколо спільної місії.
Олексій Ерінчак, засновник «Сенсу»

Інклюзивність простору була закладена ще на етапі проєктування. Для команди «Сенсу» важливо, щоб до книгарні могли потрапити та вільно пересуватися всі, зокрема батьки з дитячими візочками, людей з інвалідністю та травмами. У книгарні вже обладнані інклюзивні вбиральні на двох поверхах та пандус при вході. На «Книжковому Арсеналі» у 2023 році команда проєкту роздавала посібники з тактовної комунікації з людьми з інвалідністю.

Сергій Ерінчак, засновник «Сенсу» Сергій Ерінчак, засновник «Сенсу»

Спільні проєкти різних бізнесів допомагають зробити безбар'єрними більше місць в Україні, а це, на жаль, стало максимально актуальним в умовах повномасштабної війни. 

Що відомо про книгарню «Сенс на Хрещатику»

Книгарня «Сенс на Хрещатику» запрацювала у лютому 2024 року. На трьох поверхах культурного простору є книгарня, кав’ярня, хаб для спілкування та майданчик для культурних подій.  

Що відомо про Kiss My Apps 

Kiss My Apps — це cтартап-студія, яка спеціалізується на розробленні mobile first продуктів у форматі співзасновництва. У її портфоліо понад 30 продуктів, сумарно 35 млн завантажень та команда із 100 людей. Компанія показала зростання доходу в 4,5 раза за рік. Інвесторами виступили засновник Netpeak Group Артем Бородатюк, засновник Saldo Apps Радомир Новкович, засновник Tonti Laguna Олексій Борщ та Дмитро Лола, керівник студії Kiss My Apps.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Kiss My Apps інвестує 1 млн грн в навчання операторів безпілотників

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 19:04

Інклюзивне таксі Uklon у Львові виконало 800 поїздок за 5 місяців

Кіра Іванова 1 липня 2024 17:27

Як просувати свій бізнес у Telegram, розповість Netpeak 20 червня

Олеся Дерзська 18 червня 2024 21:50

Netpeak розповість, як автоматизувати бізнес-процеси за допомогою ШІ

Олеся Дерзська 11 червня 2024 18:57

Netpeak просуватиме OLX на ринку Польщі

Олеся Дерзська 6 червня 2024 20:36