Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Пʼять застосунків для книголюбів

Єлизавета Гогілашвілі
Єлизавета Гогілашвілі Редакторка
27 вересня 2023 3 хвилин читання

Електронні книжки стають дедалі популярнішими, а кількість програм та платформ для читання зашкалює. Та цього разу ми не про них. 

Застосунки для книголюбів Застосунки для книголюбів

SPEKA зібрала пʼять застосунків, що допоможуть вам відстежувати власний прогрес, складати списки to-read та знатися на трендах книжкового ринку.

Goodreads

Відома класика з не дуже зручним інтерфейсом. Тут ви можете підписуватися на літераторів, знаходити друзів, бачити, що вони читають, відстежувати свій читацький прогрес, спілкуватися з іншими книголюбами з усього світу й брати участь у челенджах. Зручно трекати книжки, але іноді Goodreads безбожно висне на мобільних. Щоправда, класної альтернативи йому ще не вигадали. 

Значний плюс у тому, що це безкоштовний сервіс, доступний у вебверсії, а також для iOS і Android. Власником Goodreads ще 2013 року став Amazon.

Rork

Український сервіс, що позиціонує себе як «сучасний читацький щоденник». Rork дозволяє виявити, наскільки ви зосереджений читач. У застосунку ви зможете дізнатися, скільки часу читаєте щодня, наскільки читання вас поглинає та як швидко читають ваші друзі. Непоганий спосіб мотивувати себе до щоденного читання, а також відстежувати власний рівень утоми. Є версії для iOS та Android.

StoryGraph

Принципи роботи StoryGraph схожі з Goodreads — це теж «соціальна каталогізація» книжок. Тут ви можете додавати до друзів інших читачів, ставити оцінки книжкам та брати участь у челенджах.

Сервіс 2019 року створила девелоперка Надя Одунайо як власний сайд-проєкт. На StoryGraph можлива платна підписка, але більшість функцій доступні безкоштовно. У порівнянні з Goodreads ця платформа пропонує більш персоналізовані рекомендації книжок, а також більшу варіативність оцінок. 

Цікава фіча — ваша персональна статистика: настрій, жанри й товщина книжок, ваша середня оцінка тощо.

Tertulia

Нова стильна апка для власників iPhone, що має «під капотом» machine learning. Принаймні так кажуть розробники. 

Алгоритми застосунку аналізують, які книжки обговорюють в інтернеті частіше, і пропонують вам добірки рекомендацій. Tertulia — це ще й онлайн-книгарня для членів клубу (членство платне, але у будь-якому разі книжки можна отримати тільки у межах США). 

Basmo

Застосунок із чатботом, що дозволяє «спілкуватися з книжками», а також із можливістю визначати власні цілі читання, імпортувати дані з Kindle та Notion, отримувати нагадування на мобільний та обирати цитати з книжок, щоб потім ділитися з друзями. 

Ви можете робити нотатки під час читання (зокрема голосові), знайомитись із самері книжок, створювати списки для читання. Basmo доступний для iOS та Android. Безкоштовна версія — на тиждень. Два варіанти передплати — 4,99 британських фунтів щомісяця або 39,99 за рік.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
2
Прокоментувати
Сайт ДКП: https://cyberpolice.gov.ua/news/zarobyly-ponad--miljony-gryven-na-praczevlashtuvanni-lyudej-za-kordonom-kiberpolicziya-vykryla-organizovanu-grupu-shaxrayiv-1844/ Сайт НПУ: https://www.npu.gov.ua/news/zarobyly-ponad-2-miliony-hryven-na-pratsevlashtuvanni-liudei-za-kordonom-kiberpolitsiia-vykryla-orhanizovanu-hrupu-shakhraiv Телеграм: https://t.me/CyberpolUA/1821
Paul Wheelwright 27.09.2023, 11:01
Прикольно, але де посилання на сервіси? Чи мені самому треба гуглити?
Інші матеріали

Українська Alty отримала Red Dot Design Award 2023 за дизайн банківського застосунку для GTBank

Юлія Мирська 30 листопада 2023 13:43

Українські підлітки отримали премію миру за розроблення застосунків для дітей-біженців

Юлія Мирська 19 листопада 2023 15:50

ASObot з Netpeak Group став «Продуктом дня» на Product Hunt

Богдан Камінський 17 жовтня 2023 12:39

10 корисних застосунків для ментального здоров’я. Слухаємо музику, ведемо щоденник та спілкуємося з розумним чатботом

Христина Коновалова 10 жовтня 2023 08:35

Популярність мобільних ігор зростає: як це вплине на бізнес та відносини з клієнтами?

Ірина Громова 5 жовтня 2023 18:00