Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як працює Hworknet Design Bot — Telegram-бот з ресурсами та сервісами для дизайнерів

Богдан Щербаков
Богдан Щербаков Маркетолог
21 березня 2023 3 хвилин читання

Вітаю! У цій колонці я хочу розповісти про Hworknet Design Bot — це величезний збірник, який налічує в собі 925 корисних ресурсів, що зручно поділені на декілька розділів та зручно структуровані. Він стане у нагоді всім, хто працює у сфері дизайну, а його використання абсолютно безкоштовне. 

Як працює Hworknet Design Bot

Бот поділено на кілька розділів. Розділ «Ресурси» містить 350 корисностей, таких як: шрифти, іконки, фотографії, ілюстрації, 3D, PSD, мокапи, відео. Розділ «Сервіси» налічує 351 елемент: колір, градієнти, інфографіка, прототипування, UX, фріланс-біржі, для команди, ігри. В розділі «Саморозвиток» є 224 цікавинки: натхнення, книги, інформація, фільми.

Тобто кожен користувач напевне знайде для себе щось корисне, те що допоможе йому в творчості та роботі. Бот покликаний закрити всі питання стосовно пошуку ресурсів, натхнення та інших потрібних елементів для дизайнерів — все в одному місці.

Hworknet Design Bot  Hworknet Design Bot 

Робота з ботом відбувається через інтерфейс Telegram. Запускаючи його ви побачите список розділів, через які можна здійснювати навігацію. Окрім безпосередньо корисних ресурсів, є розділи для пошуку роботи, спілкування з іншими користувачами, перехід на мій авторський канал і можливість подякувати за роботу донатом. 

Hworknet Design Bot  Hworknet Design Bot 

Для чого створювався Hworknet Design Bot

Цей бот повністю безплатний. Він був створений для того, щоб зміцнювати українське ком'юніті дизайнерів. В цьому боті можна знайти купу ресурсів, отримати нові знання, навички, знайти однодумців. Для цього є відповідні команди в боті.

Hworknet Design Bot  Hworknet Design Bot 

Бот дійсно має шалену популярність серед дизайнерів. Всього за добу після релізу бот отримав більше 1000 нових користувачів. На даний час бот налічує більше 2700 користувачів.

Знайти бот можна за незмінним посиланням в Telegram: @hworknet_design_bot, або ж за повним посиланням (для зручності): https://t.me/hworknet_design_bot. Користуйтесь ботом, насолоджуйтесь, діліться з друзями та знайомими, повертайтесь в нього знову і знову.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українська Eventyr реалізує проєкт для Саудівської Аравії

Олеся Дерзська 1 годину тому

Що повинні знати маркетологи про український YouTube

AIR Brands 6 годин тому

Як ми створювали першу афіліатку в українській бʼюті-сфері: кейс FABO Affiliate Program

Владислав Миронович 7 годин тому

Фриланс серед жінок набирає популярності: аналітика Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 8 годин тому

Три речі, які потребують постійної уваги підприємця

Владислав Миронович 11 годин тому