Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google створив ШІ, який генерує музику різних жанрів за текстовим описом

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 січня 2023 2 хвилин читання

Музика у ШІ MusicLM виходить дивною, а вокал незрозумілим. Проте користувачі поки що не зможуть створювати мелодію за допомогою цієї технології через порушення авторських прав.

Google опублікував дослідження MusicLM, системи, яка створює музику будь-якого жанру за текстовим описом. Це не перший музичний генератор штучного інтелекту: такі проекти, як AudioML від Google і Jukebox від OpenAI, займалися цією темою. Однак модель MusicLM і величезна навчальна база даних (280 000 годин музики) допомагають створювати музику з дивовижною різноманітністю та глибиною, пише Engadget.

Штучний інтелект може не тільки поєднувати жанри та інструменти, але й писати треки, використовуючи абстрактні концепції, які зазвичай важко зрозуміти комп'ютерам. Технологія може створювати навіть мелодії на основі дзижчання, свисту або опису картини. У режимі історій можна зшити кілька описів разом, щоб створити ді-джей-сет або саундтрек.

Як і багато генераторів ШІ, MusicLM має певні проблеми. Деякі композиції звучать дивно, а вокал, як правило, незрозумілий. 

Проте скористатися технологією найближчим часом не вийде. Як і у випадку з іншими генераторами штучного інтелекту Google, дослідники не випускають MusicLM для громадськості через проблеми з авторським правом. Приблизно один відсоток музики, створеної на момент публікації, було скопійовано безпосередньо з навчальних пісень. 

Нагадаємо, що нещодавно SPEKA пояснювала, як за допомогою штучного інтелекту можна створити опис акаунту в соціальних мережах.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 14 годин тому

Користувачі Google Messages скаржаться на гіфки

Олеся Дерзська 21 годину тому

Переклад пісень Євробачення за допомогою ШІ: як стерво перетворилося на лисицю, а пожежник — на голуба

Юлія Венцковська 23 години тому

YouTube Music для Android отримав функцію розпізнавання музики за наспівуванням

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 08:58

Google AI радить їсти каміння: як компанія бореться з дивними відповідями ШІ

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 07:13