Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google створив ШІ, який генерує музику різних жанрів за текстовим описом

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 січня 2023 2 хвилин читання

Музика у ШІ MusicLM виходить дивною, а вокал незрозумілим. Проте користувачі поки що не зможуть створювати мелодію за допомогою цієї технології через порушення авторських прав.

Google опублікував дослідження MusicLM, системи, яка створює музику будь-якого жанру за текстовим описом. Це не перший музичний генератор штучного інтелекту: такі проекти, як AudioML від Google і Jukebox від OpenAI, займалися цією темою. Однак модель MusicLM і величезна навчальна база даних (280 000 годин музики) допомагають створювати музику з дивовижною різноманітністю та глибиною, пише Engadget.

Штучний інтелект може не тільки поєднувати жанри та інструменти, але й писати треки, використовуючи абстрактні концепції, які зазвичай важко зрозуміти комп'ютерам. Технологія може створювати навіть мелодії на основі дзижчання, свисту або опису картини. У режимі історій можна зшити кілька описів разом, щоб створити ді-джей-сет або саундтрек.

Як і багато генераторів ШІ, MusicLM має певні проблеми. Деякі композиції звучать дивно, а вокал, як правило, незрозумілий. 

Проте скористатися технологією найближчим часом не вийде. Як і у випадку з іншими генераторами штучного інтелекту Google, дослідники не випускають MusicLM для громадськості через проблеми з авторським правом. Приблизно один відсоток музики, створеної на момент публікації, було скопійовано безпосередньо з навчальних пісень. 

Нагадаємо, що нещодавно SPEKA пояснювала, як за допомогою штучного інтелекту можна створити опис акаунту в соціальних мережах.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Штучний інтелект допоможе вченим шукати життя на Марсі

Катерина Колонович 27 березня 2023 14:36

Як генерувати унікальні логотипи за допомогою ШІ

Богдан Щербаков 24 березня 2023 18:00

Ризик зламу Android, наукова стаття від ChatGPT та успішний ШІ-директор. Спекотне у tech

Єлизавета Гогілашвілі 24 березня 2023 17:37

Майже 900 російських компаній подали позов проти Google

Руслан Сорока 22 березня 2023 17:34

Runway невдовзі випустить нову версію нейромережі, яка генерує відео за текстовим запитом: що відомо?

Олександр Тартачний 22 березня 2023 14:45