Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Штучний інтелект писав статті для популярного технічного сайту

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
13 січня 2023 2 хвилин читання

Від листопада технічний сайт CNET майже 75 разів використовував ШІ для написання фінансових текстів. На місці автора було вказано CNET Money Staff byline. Проте це не набір співробітників, а дуже відредагований текстовий генератор.

Популярний технічний сайт CNET застосував «технологію автоматизації» для створення серії дописів з фінансовими поясненнями починаючи з листопада 2022 року під авторською назвою CNET Money Staff. Лише після натискання на рядок автора сайт показує, що «цю статтю було створено за допомогою технології автоматизації та ретельно відредаговано та перевірено редактором нашої редакції», повідомляє Engadget.

Від листопада минулого року технічний сайт опублікував 73 подібні дописи на такі теми, як «Чи варто розірвати депозитний сертифікат заради кращого курсу?» або «Що таке Zelle і як це працює?». Згодом CNET видалив сторінку з біографією CNET Money Staff, а також прибрав вказівку «Співробітники» з численних публікацій, які він написав.

Використання генераторів тексту наразі не є поширеною практикою у журналістській сфері, але видання, як-от Associated Press і Washington Post, використовували їх для різноманітних завдань низького рівня копірайтингу, наприклад, щоб написати про шкільний футбол чи Олімпіаду у Ріо 2016-го. Але коли видання робить фундаментальні зміни у роботі своєї редакції, то зазвичай розсилає пресреліз або створює оголошення у соцмережах. Схоже, що CNET не оприлюднив жодного пояснення.

Раніше SPEKA пояснювала, як за допомогою штучного інтелекту створити опис акаунту в соціальних мережах. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Алібаба створив Tongyi Tingwu — власний аналог ChatGPT

Артем Житкевич 4 години тому

В США вперше у світі зробили рентген-знимок атома

Артем Житкевич 10 годин тому

“Дрон, керований ШІ, намагався вбити оператора”: що відбулось насправді

Ганна Гілова 10 годин тому

OpenAI виділив $1 млн на гранти з кібербезпеки

Кіра Іванова 1 червня 2023 21:13

У техніці, яку США планували передати Україні з Кувейту, знайшли проблеми

Єлизавета Гогілашвілі 1 червня 2023 18:43