Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Майстер слова: як за допомогою ШІ створити опис акаунту в соціальних мережах

Kirill Yermakov
Kirill Yermakov Автор телеграм-каналу AI-шня
10 січня 2023 4 хвилин читання

Штучний інтелект — це не лише про якісь глобальні речі типу генерації зображень або створення коду. Це і конкретні прикладні речі та зручні інструменти для виконання вузькоспеціалізованих завдань. 

Цей матеріал створено спеціально для спільноти SPEKA автором телеграм-каналу про штучний інтелект АI-шня.

Як створити лаконічний опис сторінки у соцмережі за допомогою AI Social Bio

В кожної люди, що має акаунт в соціальних мережах, з ростом її компетенцій чи захоплень виникає питання: «Як це описати красиво та так, щоб влізло?». Цей головний біль в нас тепер забирає на себе штучний інтелект, задля цього він буде брейнштормити вашу «біо» безплатно.

AI Social Bio — це сервіс (ідеально заточений під Twitter) на основі ШІ, що використовуючи три ключові слова від користувача та один з шаблонів, генерує текстовий опис для акаунту в соціальних мережах, який зазвичай називають bio.

Сервіс AI Social Bio для створення опису сторінки у соцмережах Сервіс AI Social Bio для створення опису сторінки у соцмережах

Він орієнтований на дизайнерів, стартаперів та інших представників цифрових та творчих професій, але це лише формальність, що визначена шаблонами. Наразі сервіс розуміє лише англійську мову, тож для створення україномовного опису, можливо, доведеться залучати людей-перекладачів (а от Google Translate використовувати не варто, воно частенько кидається в очі).

Тепер декілька прикладів:

Ключові слова: Ukraine Cotton Startup

Результат: We're a Ukraine cotton startup that helps farmers increase yield & optimize production. Sign up for a free consultation to learn how we can help you.

Ключеві слова: SaaS Product Tech

Результат: SaaS product development tips to make your software stand out. Building @wotnot_io, a no-code platform that helps you launch products fast.

Для одних і тих самих слів при зміні шаблону буде змінюватись формальний «тон» опису. Так десь він стане більш офіційним, а в іншому випадку напрочуд одразу додасть потрібні емоджі. Тож сподіваюсь епоха традиційних описів в дусі: «Євген, Сеньйор в кампанії X» закінчилась. Нехай ШІ здивує вас креативністю та влучністю підібраного опису, а ви своєю чергою всіх, хто відвідує ваші профілі у соціальних мережах. 

Які перспективи у сервісу AI Social Bio та йому подібних

Звісно наразі AI Social Bio виглядає куцо поруч з крутими продуктами, на кшталт Chat GPT від OpenAI, але я певен, що це тільки початок. Вже зараз нейромережі генерують відео з аватарами (віртуальними особистостями), вигадують історії та пишуть тексти замість копірайтерів та журналістів. Отже, незабаром нас чекають подібні програми чи як мінімум асистенти з персонального брендингу на основі ШІ, що вестимуть профілі користувачів у соціальних мережах.  

Наприклад, людина буде просто казати, кого вона шукає сьогодні або як він чи вона думають з приводу різних подій, а ШІ буде аналізувати популярну культуру в інтернеті й створювати цифрового аватара, жарти якого завжди будуть смішні, фото красиві, а думки за дивною випадковістю відповідати черговому мемному тренду. Навіть, якщо здається, що жарти про монахів та відомий за створенням ракет інженер не мають перетинатись на одній сторінці в соціальні мережі.

Але це питання не найближчого майбутнього. Зараз же за допомогою ШІ ми отримаємо корисні інструменти, які допоможуть людям у здавалося б таких простих завданнях, як опис сторінки у соціальній мережі.

Тож сервіси типу AI Social Bio, напевне, займуть свою нішу, а згодом зможуть братися і за складніші завдання, як, наприклад, написання біографій людей чи історій компаній. Чому ні?

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google представив ноутбуки Chromebook Plus

Артем Житкевич 3 години тому

Spotify розробляє ШІ, який створюватиме плейлисти на основі текстових підказок

Богдан Камінський 15 годин тому

Стратегічне управління талантами: занурюємося у методологію 9 Box Grid

Anzhelika Todorashko 18 годин тому

Що таке інклюзивне наймання та як це працює в ІТ

Владислав Миронович 20 годин тому

В Україні з’явився Kazka.fun — безкоштовний ШІ-генератор казок українською

Кіра Іванова 21 годину тому