Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Гайд для менеджерів з продажу: як підготуватися до B2B-конференції

Maksym Boronenko
Maksym Boronenko Chief Commercial Officer fintech-компанії bill_line
24 листопада 2023 3 хвилин читання

Учасники міжнародних профільних конференцій зазвичай ставлять перед собою кілька ключових цілей, прагнучи максимально ефективно використати свій час і отримати максимальну користь від заходу. Залучення інвестицій, дослідження ринку та конкурентів, а також пошук нових ідей можуть бути деякими з цих цілей.

Для команди bill_line ключовим завданням відвідування спеціалізованих виставок є пошук потенційних партнерів і користувачів нашої платіжної системи. Ми розробили алгоритм дій для якісної підготовки та ефективної роботи на заходах. Цим алгоритмом я готовий поділитися з вами. Розповім, які кроки допомагають моїй команді переконливо презентувати свої продукти та налагодити довгострокові ділові відносини в рамках спеціалізованих В2В-заходів.

Команда bill_line на міжнародній конференції Команда bill_line на міжнародній конференції

Ознайомтеся з конференцією

Детально вивчіть інформацію про компанії, які беруть участь у конференції. Ознайомтеся з їхніми ключовими досягненнями та поточними викликами. На основі отриманої інформації розробіть персоналізовані стратегії для кожного потенційного клієнта.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Визначте гравців, в партнерстві з якими ви зацікавлені найбільше, зосередьте максимум своєї уваги на спілкуванні саме з ними.

Вмійте презентувати себе та свій продукт

Підготуйте коротку, але містку презентацію про вашу компанію та продукти. Демонструйте ключові переваги на конкретних прикладах успіху своїх партнерів.

Потурбуйтеся про якісні презентаційні матеріали Потурбуйтеся про якісні презентаційні матеріали

Плануйте зустрічі заздалегідь

Попередня домовленість про зустрічі з потенційними клієнтами та партнерами – стратегічно важливий етап підготовки до B2B-конференції, який допомагає максимально ефективно використовувати свій час та кожну взаємодію. 

При плануванні розкладу, залишайте паузи між зустрічами. Це дозволить систематизувати для себе обговорені домовленості і перевести подих перед наступною зустріччю.

Дрес-код

У сучасному світі на бізнес-конференції можна зустріти відвідувачів в класичному костюмі, повсякденному і навіть спортивному стилі. У цьому аспекті кожен приймає рішення для себе самостійно. Єдине, на чому я буду наполягати, — зручність в пріоритеті.

Конференції, як правило, передбачають тривалі періоди стояння або ходьби. Повірте, вам не хочеться натирати ноги в першу годину нетворкінгу і думати тільки про те, щоб біль припинився.

Наостанок

Не сприймайте конференції як виклик, розглядайте їх як унікальну можливість продемонструвати себе та свій бізнес. Насолоджуйтесь новими знайомствами, і ви обов'язково зможете досягти всіх поставлених цілей.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як взяти участь у Cybersecurity Innovations Hackathon з кібербезпеки

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:05

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35

Україна успішно протистоїть кіберзагрозам: Держспецзв’язку поділилися досвідом

Владислав Паливода 10 липня 2024 12:56

Чому штучний інтелект майже не впливає на економіку

Олександр Тартачний 10 липня 2024 11:45

Будуємо Customer Support ІТ-продукту з нуля: покроковий гайд

Ольга Головко 5 липня 2024 14:35