Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter хоче створити власну платіжну систему

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
10 листопада 2022 2 хвилин читання

Ілон Маск розповів про запуск платіжної системи для Twitter. З її допомогою творці контенту зможуть монетизувати свої пости.

У 2021 році Twitter запустив функцію чайових у застосунку, за допомогою якої люди можуть надсилати гроші творцям контенту, але для роботи з нею потрібно підключитися до стороннього платіжного процесора. Однак, якщо бачення Ілона Маска щодо соціальної мережі втілять у життя, Twitter може мати власну платіжну систему, повідомляє Engadget.

Новий власник і тимчасовий генеральний директор Twitter обговорив свої плани щодо соцмережі у Spaces Q&A для рекламодавців. Він пропонує нові функції, завдяки яким користувачі зможуть підключати банківські рахунки до Twitter, що дозволить їм надсилати гроші одне одному. Проте, можливо, це займе багато часу.

Також Маск розповів, як ця функція торкнеться творців. Соцмережа увімкне монетизацію для творців, щоб спонукати їх публікувати роботи на платформі. Маючи гроші на рахунку у Twitter, можна буде надіслати їх іншому користувачу. 

Це лише одна зі змін, які Маск запланував для соцмережі. Підписка Twitter Blue за $8 на місяць, яка дає користувачам доступ до миттєвої перевірки облікового запису, була однією з перших змін, які він запровадив після того, як очолив компанію. Twitter усе ще перевірятиме державні установи, знаменитостей, видавців та інших громадських діячів другою сірою «офіційною» галочкою, але блакитні галочки тепер зарезервовані для платних передплатників. Нова неоплачувана мітка почала з'являтися вчора, перш ніж Twitter припинив її розгортання та скасував, щоб спершу зосередитися на «урядових і комерційних організаціях».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Інвестори Tesla подали до суду на Ілона Маска за відкриття xAI

Олеся Дерзська 16 червня 2024 08:00

Пентагон та Маск продовжили угоду щодо Starlink в Україні ще на пів року

Кіра Іванова 14 червня 2024 10:36

На Ілона Маска позиваються через сексуальні домагання

Олеся Дерзська 13 червня 2024 20:47

Акціонери Tesla проголосували за $56 млрд виплат Маску

Кіра Іванова 13 червня 2024 08:35

X робить лайки приватними для користувачів платформи

Вікторія Рудзінська 12 червня 2024 21:38