Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter хоче створити власну платіжну систему

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
10 листопада 2022 2 хвилин читання

Ілон Маск розповів про запуск платіжної системи для Twitter. З її допомогою творці контенту зможуть монетизувати свої пости.

У 2021 році Twitter запустив функцію чайових у застосунку, за допомогою якої люди можуть надсилати гроші творцям контенту, але для роботи з нею потрібно підключитися до стороннього платіжного процесора. Однак, якщо бачення Ілона Маска щодо соціальної мережі втілять у життя, Twitter може мати власну платіжну систему, повідомляє Engadget.

Новий власник і тимчасовий генеральний директор Twitter обговорив свої плани щодо соцмережі у Spaces Q&A для рекламодавців. Він пропонує нові функції, завдяки яким користувачі зможуть підключати банківські рахунки до Twitter, що дозволить їм надсилати гроші одне одному. Проте, можливо, це займе багато часу.

Також Маск розповів, як ця функція торкнеться творців. Соцмережа увімкне монетизацію для творців, щоб спонукати їх публікувати роботи на платформі. Маючи гроші на рахунку у Twitter, можна буде надіслати їх іншому користувачу. 

Це лише одна зі змін, які Маск запланував для соцмережі. Підписка Twitter Blue за $8 на місяць, яка дає користувачам доступ до миттєвої перевірки облікового запису, була однією з перших змін, які він запровадив після того, як очолив компанію. Twitter усе ще перевірятиме державні установи, знаменитостей, видавців та інших громадських діячів другою сірою «офіційною» галочкою, але блакитні галочки тепер зарезервовані для платних передплатників. Нова неоплачувана мітка почала з'являтися вчора, перш ніж Twitter припинив її розгортання та скасував, щоб спершу зосередитися на «урядових і комерційних організаціях».

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Голова відділу Trust&Safety Twitter пішла з компанії

Єлизавета Гогілашвілі 3 години тому

Ілон Маск прибув до Китаю, Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone, США виділять Україні $300 млн військової допомоги. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 1 червня 2023 07:09

Ілон Маск прибув до Китаю вперше за три роки

Ольга Горбенко 31 травня 2023 17:43

Ілон Маск обвалив вартість Twitter до 33% від ціни на момент купівлі

Ганна Гілова 31 травня 2023 11:51

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41