Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Через Маска Twitter нарощує базу користувачів, але втрачає рекламодавців

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
9 листопада 2022 2 хвилин читання

Відтоді як Ілон Маск придбав Twitter, щоденний глобальний приріст користувачів збільшився на 20%. Проте рекламодавці продовжують залишати соціальну мережу.

У другому кварталі Twitter відзвітував про 237,8 млн активних користувачів, повідомляє The Verge. Після купівлі соцмережі Ілоном Маском у кількісному обчисленні аудиторія зросла на 15 млн і перевищила позначку у 250 млн людей. У річному обчисленні зростання становить 16%. 

Проте соцмережа продовжує втрачати рекламодавців. Нещодавно Twitter покинули L'Oréal і General Motors, фармкомпанії Gilead і Pfizer, виробники харчових продуктів General Mills і Mondelez International тощо. У компаніях поки що не розуміють зміни у політиці модерації соцмережі, тому «беруть паузу».

На такі події Маск відповів черговим твітом. У ньому новий власник соцмережі сказав, що Twitter зіткнувся зі «значним падінням доходів» через «групи активістів, які чинять тиск на рекламодавців». 

Після приходу Маска до влади рекламодавців налякав різкий сплеск расистських і ненависницьких твітів. Згодом у Twitter зазначили, що цей «наплив» спричинений скоординованими «тролінговими кампаніями». В опублікованому новому FAQ для рекламодавців йдеться про те, що «рівень розпалювання ненависті залишається у межах історичних норм і становить від 0,25% до 0,45% твітів на день серед сотень мільйонів».

Також смуту на рекламодавців наводить і нова підписка Twitter Blue. Джерела у компанії зазначають, що це може виявитися «ще більшою проблемою». Натепер загальна кількість передплатників становить приблизно 100 тис. осіб, проте реформа Twitter Blue не призведе до збільшення бази передплатників. 

У аналітиків є підстави вважати, що зменшення показів реклами для підписників Twitter Blue може призвести до суттєвих втрат компанії.

Нагадаємо, користувачі Twitter тікають від Маска до соцмережі Mastodon: платформа, яку позиціонують як конкурента Twitter, набрала майже 500 тис. нових користувачів, відтоді як Маск придбав Twitter.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple повністю відновила рекламу у Twitter

Катерина Колонович 4 години тому

Twitter відновлює обліковий запис відомого неонациста

Руслан Сорока 4 грудня 2022 12:32

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 3 грудня 2022 09:15

Маск заблокував Каньє Веста у Twitter за свастику

Катерина Колонович 2 грудня 2022 12:20

Європейська чиновниця вимагає від Маска прибрати російську пропаганду з Twitter

Катерина Колонович 1 грудня 2022 13:57