Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Фотошоп чи ШІ: у мережі обговорюють фото кота з неймовірним забарвленням

Дмитро Мухін
Дмитро Мухін
24 березня 2024 2 хвилин читання

На Reddit в один день у топ вийшла пара постів, присвячених коту з унікальним забарвленням. Його ніби пошили з різних частин. Спочатку автор запитав у читачів, що то за порода?

У коментарях користувачі почали жартувати про те, що кіт ніби пошитий з різних частин. «Мабуть, того дня було мало запчастин», — зазначив читач.

Кота назвали наймилішою химерою та Девідом Бові у світі котів. Хтось помітив, що вихованець ніби згенерований штучним інтелектом.

Це справжнє кошеня чи версія штучного інтелекту? Якщо він справжній, то він суперунікальний та красивий, навіть якщо це ШІ, то він суперунікальний та красивий. sarcasmismygame / Reddit

Щоб розвіяти сумніви читачів, автор першого фото виклав ще кілька кадрів із прийому у ветеринара. Останній, до речі, визначив породу – це менует чи Наполеон – гібрид перської та манчкінської порід. Забарвлення ж — незвичайна мутація.

Кота почали порівнювати з єдинорогом — такий же унікальний, особливо з огляду на стать. Потрійне забарвлення у котів – велика рідкість.

Безперечно єдиноріг. Мати черепахову шерсть і бути чоловічої статі, мати голову в забарвленні смокінг. Це справді дико і чарівно. AngryIdioti / Reddit

Звати вихованця Брюс, але в коментарях йому запропонували ім'я Френк — від творіння Франкенштейна. Багато хто позаздрив власнику, освідчився в коханні котику і побажав йому всіляких гараздів. Хоча Брюс і так здоровий і нічого не потребує.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Акції Reddit зростають на 14% після партнерства з OpenAI

Вікторія Рудзінська 17 травня 2024 17:59

Reddit навчатиме штучний інтелект OpenAI

Владислав Паливода 17 травня 2024 08:39

Лежанка для котів із кріпленням до столу стала хітом на Kickstarter

Дмитро Мухін 11 травня 2024 19:35

Кіт-палій у Китаї став стримером, щоб відпрацювати шкоду від пожежі

Кіра Іванова 1 травня 2024 13:52

12 бульбашок: які медіа та соцмережі читають американці напередодні виборів у США

Кіра Іванова 27 березня 2024 12:23