Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Від 24 лютого Sigma Software відкрила сім нових офісів у Європі. Де вони розташовані та хто там працює

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
31 липня 2022 4 хвилин читання

Після початку повномасштабної війни в Україні керівництво Sigma Software вирішило відкрити офіси чи представництва компанії у всіх містах, куди релокувалися понад 10 співробітників (якщо вони бажають працювати з офісу). За останні пів року компанія відкрила представництва у Бургасі (Болгарія), Кашкайші та Лісабоні (Португалія), Празі (Чехія), а також у Кракові, Познані, Варшаві (Польща). У Німеччині компанія домовилася з мережею коворкінгів у різних містах.

На прохання редакції SPEKA пресслужба Sigma Software розповіла про нові європейські офіси компанії.

Краків, Польща

Краків — другий за розмірами ІТ-хаб Польщі, що має технічний резерв із майже 50 тис. спеціалістів та розвинену ІТ-спільноту. Ягеллонський університет і Науковий університет AGH у Кракові забезпечують постійний приплив випускників технічних факультетів.

Новий офіс Sigma Software розташований у новому бізнес-районі з багатьма офісними центрами та розвиненою інфраструктурою. Офіс розрахований на 10 місць із можливістю розширення.

Другий офіс у Варшаві

Перший офіс Sigma Software у Варшаві відкрили у 2014 році з відносно невеликою командою, яка органічно зростала всі ці роки. На початку 2022 року багато наших колег виїхали саме до Польщі, а отже виникла потреба в розширенні просторів. Компанія відкрила додаткові приміщення та розширила вже існуючі, тож наразі біля 100 людей можуть працювати з офісів компанії у столиці Польщі. 

Познань, Польша

Познань — це унікальний академічний центр, який має сім університетів, де навчаються понад 12 тис. студентів у сферах ІТ/ICT та інженерно-технологічних галузях. Окрім високоякісних освітніх програм місто також відоме широким спектром навчальних курсів.

 

ІТ-спільнота в Познані процвітає. Наш офіс розташований у старому місті. Наразі там працюють понад 10 фахівців та є можливість до розширення. Тим більше, що компанія почала співпрацю із місцевими університетами та має на меті запустити програми стажування у сферах, привабливих для студентів технічних факультетів Познані.

Прага, Чехія

Прага – один із найбільш розвинених ІТ-хабів Центральної та Східної Європи. Враховуючи це, а також сприятливе бізнес-середовище, Sigma Software прийняла рішення створити постійну присутність у Чехії. Щоб забезпечити доступ до комфортних бізнес-локацій, ми уклали угоду з мережею коворкінгів, яка включає 9 локацій у Празі. Ми розпочали з 8 робочих місць в одному з них і можемо збільшувати цю кількість за потреби, а також використовувати спільні зони.

Бургас, Болгарія

До Болгарії релокувалось чимало наших фахівців, отже, щоб забезпечити їх комфортними умовами, ми провели опитування, щоб визначити скільки людей бажали б працювати з офісних приміщень. Відштовхуючись від цього, компанія орендувала шість місць у місцевому коворкінгу із можливістю розширення. Крім того, Sigma Software планує зростання в цій країні, отже на майбутнє ми розглядаємо можливість відкриття офісу, що буде відремонтований із збереженням корпоративного стилю компанії та наших екофрендлі принципів.

Кашкайш та Лісабон, Португалія

За таким самим принципом (зібравши зворотний зв'язок від наших колег щодо їх бажання працювати з офісу) відкрилися представництва Sigma Software у Кашкайші та Лісабоні. У Кашкайші компанія орендує кілька кімнат в місцевому коворкінгу, який, до речі, ще й пет-френдлі. У Лісабоні ми відкрили представництво разом із кількома нашими партнерами, українськими компаніями, спеціалісти яких також мали релокуватись, тікаючи від війни.

Компанія планує і надалі відкривати представництва в Європі, а крім того, розширює мережу офісів у Латинський Америці. Також нові офісні простири відкриваються в Україні — Чернівцях, Тернополі, Івано-Франківську, Мукачевому.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Work-war balance. Ключові навички для топменеджера під час війни

Юлія Даниленко 20 вересня 2022 15:09

ЄС готує нові обмеження для виробників смарт-пристроїв щодо безпеки гаджетів

Ірина Маринюк 15 вересня 2022 18:01

Sigma Software відкрила ще один офіс у Португалії та набирає співробітників

Ольга Кротовська 28 липня 2022 15:56

ЄС затвердив новий пакет санкцій проти росії. Що він передбачає

Олександр Кульбачний 21 липня 2022 14:45

Долар став дорожчим за євро вперше за 20 років. В чому причина

Олександр Кульбачний 13 липня 2022 19:10