Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як впливають українці на світові технології

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
7 червня 2023 2 хвилин читання

Люди, що користуються інтернетом, приблизно 50 разів на день взаємодіють із рішеннями, створеними зокрема українськими фахівцями. Компанія GlobalLogic поділилась, на які сфери впливають розробки українських айтівців у житті людей у світі.

Українські інженери долучилися до розроблення технологій для донації крові, автопілоту для автомобілів, захисту Wi-Fi-роутерів, створення світових музичних хітів та багато іншого.

Як українські айтівці впливають на світові технології Як українські айтівці впливають на світові технології

Вплив українськіх айтівців у медичній сфері

Рішеннями українських фахівців у медичній сфері користуються понад 22 млн людей: 70% західного медичного ринку працює з ПЗ для обладнання донації крові, розробленим в Україні. 

Упродовж останніх років інженери також допомагають розробляти нове покоління дефібрилятора для військових та поліції, створюють керовані імпланти з пригнічення болю та складне обладнання реанімаційних систем.

Вплив українськіх айтівців у сфері безпеки

У галузі безпеки українські інженери залучені до розроблення безпечного автопілоту. Також завдяки нашим айтівцям 23 млн європейських користувачів Wi-Fi-роутерів захищені від кіберзагроз.

Вплив українськіх айтівців у телеком-сфері

У телекомунікаційній галузі українці створюють цифрові продукти для трьох з п’яти найбільших виробників телеком-обладнання у світі. Ці технології використовують 50% усіх абонентів мобільного зв'язку та інтернету.

Крім того, понад 70% світової комерційної музики створюють завдяки розробкам, до яких залучені українські інженери. Цим програмним забезпеченням користуються такі світові музичні гіганти, як Maroon 5 і Linkin Park, та звукові студії, що створили саундтрек до серіалу «Гра престолів».

На світовому IT-ринку українських інженерів цінують за їхній талант, технічні компетенції та, як показав 2022 рік, стійкість і результативність за будь-яких обставин. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Тестування на проникнення: що це і чому важливо для вашого бізнесу

Олег Полігенько 13 червня 2024 17:30

У Міноборони створили сайт пошуку вакансій у війську, зокрема ІТ-позицій

Олеся Дерзська 13 червня 2024 14:04

Як MacPaw співпрацює з Junior-спеціалістами: Bootcamp Case Study

Kateryna Andriienko 12 червня 2024 18:00

Український технічний саміт розпочинається у Лондоні

Владислав Паливода 12 червня 2024 12:33

Творець Всесвітньої павутини хоче повернути людству контроль за даними в мережі

Олександр Тартачний 12 червня 2024 09:00