Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

GlobalLogic розробили роутер, що попереджає про кіберзагрози, та захистилися від північнокорейського вірусу

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
8 травня 2023 2 хвилин читання

Українські IT-інженери з компанії GlobalLogic, допомогли розробити домашній роутер, який попереджає користувача про кіберзагрози. Компанія створила екосистему кібербезпеки замовника, чим допомогла захистити 23 млн. підписників у Європі. Наразі цим устаткуванням користуються близько 500 провайдерів комунікаційних послуг та понад 1000 підприємств у ЄС. 

Інженери також роблять значний внесок у покращення безпеки розумних домівок. Один із партнерів GlobalLogic – розробник застосунку для управління дверима. Програма дозволяє закривати й відкривати двері за сигналом або віддалено, допомагає приймати гостей та покращити загальну безпеку домівки. 

GlobalLogic також приділили увагу мобільним системам для проведення та обробки платежів. Через те, що вони оперують великим обсягом чутливих персональних даних, компанія створила безпечне програмне середовище для застосунку з безконтактної оплати. 

У сфері охорони здоров’я українські фахівці провели аудит, тестування на проникнення, оцінку ризиків і стійкості систем для виробника мобільних кардіодевайсів і розробника передового устаткування для мамографії. В останньому випадку інженери GlobalLogic допомогли захиститися від північнокорейського вірусу WannaCry, який, інфікував близько 1000 ПК в лікарнях Великої Британії.  

За попередніми прогнозами, у 2023 році інженерів чекають нові виклики. Так, можливим буде використання ШІ для автоматизації хакінгу та пошуку нових шляхів злому. Чутливими до нових вірусів можуть стати мобільні девайси, SaaS-застосунки, а також сервери зберігання великих масивів персональних даних. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Канаді попереджають про використання росією ШІ для міжнародної пропаганди

Владислав Паливода 12 липня 2024 13:29

Країни НАТО створять інтегрований центр кіберзахисту

Владислав Паливода 11 липня 2024 18:17

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

Як взяти участь у Cybersecurity Innovations Hackathon з кібербезпеки

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:05

Україна успішно протистоїть кіберзагрозам: Держспецзв’язку поділилися досвідом

Владислав Паливода 10 липня 2024 12:56