Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Фонд AVentures Capital зібрав SaaS-сервіси, які надають спеціальні умови для українських стартапів під час війни

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
17 квітня 2022 3 хвилин читання

Директорка фонду AVentures Capital Юлія Сичикова опублікувала на своїй сторінці у LinkedIn перелік популярних SaaS-сервісів, які знизили, скасували або відтермінували оплату за підписку для українських стартапів під час війни. 

За словами Юлії, останні декілька тижнів фонд активно працював над тим, аби отримати такі умови для власних портфельних компаній. Деякі з них готові запропонувати спеціальні програми допомоги усім українським клієнтам.

 • 1
  Платіжна система Stripe надає $50 тис. кредиту для українських компаній на початковій стадії розвитку. Компанія готова відтерміновувати оплату послуг та надавати знижки залежно від конкретного кейсу. Щоб отримати такі умови, потрібно написати Юлії Сичиковій, яка зробить інтро на відповідальну особу в Stripe.
 • 2
  Сервіс email-маркетингу Woodpecker призупинив оплату за свої послуги для українських клієнтів. Спеціальна пропозиція застосовується автоматично.
 • 3
  Хмарна CRM-система Pipedrive теж призупинила оплату за сервіси для українських клієнтів. Спецпропозиція застосовується автоматично.
 • 4
  Американський провайдер хмарних технологій Digital Ocean готовий відтермінувати оплату для українських клієнтів до 60 діб. Аби скористатися акційною пропозицією, потрібно написати запит до служби підтримки з описом ситуації, в якій опинилася ваша компанія.
 • 5
  Провайдер хмарного ПЗ для автоматизації інбаунд-маркетингу і продажів HubSpot запровадив систему знижок для клієнтів з України. Якщо акційні умови не підключилися автоматично, напишіть своєму CSM (Customer Success Manager).
 • 6
  Хмарна платформа для управління персоналом BambooHR повертає усі щомісячні платежі на рахунки українських клієнтів. Якщо програма не підключилася автоматично, напишіть персональному менеджеру в BambooHR. Крім того, компанія більше не надає свої послуги клієнтам із Росії та Білорусі. 
 • 7
  Чеська компанія JetBrains, яка створює продукти для розробників, готова надавати знижки компаніям, які надішлють відповідний запит. Для отримання знижки потрібно написати своєму CSM. 
 • 8
  Розробник рекрутингового ПЗ Lever надає три місяці користування сервісом у кредит для компаній, які потребують такої допомоги. Аби отримати спеціальні умови, потрібно написати своєму CSM. 
 • 9
  Хмарний сервіс тестування програмного коду LambdaTest готовий скасувати плату за підписку на термін до 6 місяців. Аби отримати спеціальні умови, потрібно написати своєму CSM. 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Жіноче підприємництво під час війни: який бізнес відкрити в кризу

Максим Грант за 5 годин

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00

Гайд з виживання взимку: утеплення, припаси, автономне опалення. SPEKотна добірка для воєнної зими

Юлія Даниленко 27 вересня 2022 15:42

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 18:15