Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як extreme no-code та low/no-code трансформують бізнес і які можливості пропонують

Ярослав Кологривов
Ярослав Кологривов Cпівзасновник low/no-code асоціації FlowMates
11 жовтня 2023 4 хвилин читання

Сьогодні власники бізнесу стикається з необхідністю в цифровій трансформації. І extreme no-code, low/no-code розробка виступає як потужна інноваційна сила, яка трансформує способи створення програмних рішень. Далі ми з вами дослідимо, як бізнес може отримати вигоду з цієї технологічної революції.

Користь від extreme no-code, low/no-code

Завдяки впровадженню extreme no-code, low/no-code підходу бізнес може швидко зростати разом із сьогоднішніми тенденціями на ринку, а також:

  • Раціоналізувати процеси розробки. Відмова від написання коду з нуля забезпечує економію часу та ресурсів.
  • Спільно розробляти продукти. Бізнес-експерти та розробники можуть більш плідно співпрацювати, поєднуючи знання про бізнес із технічними можливостями.
  • Бути доступним для всіх. Співробітники без технічного бекграунду можуть стати співавторами цифрових продуктів, руйнуючи бар'єри впровадження та зміни.

Переваги low/no-code 

Згідно з дослідженням Gartner, 85% організацій застосовуватимуть автоматизацію бізнес-процесів до 2025 року. І це не дивно, адже low/no-code інструменти надають швидкий і гнучкий спосіб реалізувати цей потенціал.

Крім того, створення прототипів і MVP стає ефективнішим, завдяки наданим компонентам та інтуїтивному інтерфейсу.

Low/no-code та extreme no-code також дозволяє компаніям оперативно реагувати на ринкові зміни, інтегруючи нові рішення без тривалих етапів розробки.

Завдяки extreme no-code, low/no-code малі бізнеси можуть самостійно створити та запустити вебсайти та інтернет-магазини, розширюючи свою аудиторію та збільшуючи доходи. Та головне – подібний підхід дозволяє систематизувати кожен повторюваний процес. Це значно прискорює, наприклад, таку рутинну роботу як обробка замовлень, перевірка платежів тощо. Така, здавалося б, проста технологія, дозволяє підвищити ефективність роботи у десятки разів.

Натхненні історії успіху використання low/no-code

Все ще думаєте про те, щоб впровадити цей підхід у свій бізнес? Ви можете надихнутися цими прикладами компаній, які вже використовують low/no-code у своїй роботі. 

Unqork

Unqork використовує no-code платформу для створення складних застосунків у сфері страхування, банківської справи та охорони здоров'я.

Adalo

Adalo допомагає бізнесам і підприємцям втілювати свої ідеї в мобільних застосунках без навичок програмування.

Bubble

Bubble надає інструменти для створення вебзастосунків, даючи можливість реалізувати цифрові концепції без тривалої розробки.

Webflow

Webflow дає змогу створювати високоякісні вебсайти з анімаціями та взаємодією без необхідності кодування.

Betty Blocks

Betty Blocks допомагає компаніям швидко розробляти інноваційні додатки за допомогою готових блоків та інтуїтивного інтерфейсу.

Наостанок 

Безсумнівно, low/no-code та extreme no-code розробка змінює підходи щодо того, як бізнес інтегрує технології у свої стратегії. Від пришвидшення розроблення програмних продуктів до підвищення гнучкості у цифровій трансформації, ці інструменти обіцяють безмежні перспективи для підприємств усіх розмірів. І значно економлять бюджет, адже дозволяють відмовитися від штатних розробників, постійного супроводу субпідрядниками чи фрилансерами. 

Low/no-code ком’юніті своєю чергою також сприяють розвитку цього напряму та поліпшенню бізнес-результатів. Настав час прийняти виклик цифрової трансформації та скористатися всією силою extreme no-code, low/no-code розробки для досягнення нових вершин.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

25 липня стартує масштабна конференція TechFin Expert Summit 2024

Ольга Топольська 12 годин тому

Як бізнес-спільноти сприяють розвитку вашого нетворку

Максим Олійник 17 годин тому

Ukrainian TechComms Days 2024 — унікальна конференція про комунікації в tech-індустрії

Ольга Топольська 1 липня 2024 15:27

Призовий фонд $100 тисяч: в Україні відбувся перший ETHKyiv хакатон

Ростислав Бортман 1 липня 2024 13:26

Як збільшити продуктивність команди розробників. Якісна мотивація в 2024 році

Даніелла Шихабутдінова 1 липня 2024 13:15