Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Хакери з рф викрали вихідний код Microsoft під час кібершпигунства

Богдан Камінський
Богдан Камінський
8 березня 2024 3 хвилин читання

Компанія Microsoft повідомила про витік деякого вихідного коду своїх продуктів внаслідок кібератаки, організованої російською хакерською групою Nobelium. Зловмисники шпигували за електронними поштовими скриньками топменеджерів, пише The Verge.

За даними корпорації, хакери використовували вкрадену з корпоративних поштових систем інформацію для отримання несанкціонованого доступу, зокрема до сховищ вихідного коду та внутрішніх систем компанії. Однак Microsoft заявляє, що наразі немає доказів компрометації клієнтських систем, які розміщуються на її хмарних сервісах.

На сьогоднішній день ми не знайшли жодних доказів того, що клієнтські системи, розміщені на хостингу Microsoft, були скомпрометовані
Microsoft

Кібератака росіян загрожує Microsoft та її клієнтам

Деталі щодо того, вихідний код яких саме продуктів вдалося викрасти хакерам, не розголошуються. Проте Microsoft попереджає, що група Nobelium намагається використати «вкрадені секрети різних типів» для подальших спроб зламу систем компанії та її клієнтів.

Деякі з цих секретів були передані клієнтами та Microsoft електронною поштою, і коли ми виявили їх у викраденій електронній пошті, ми звернулися до цих клієнтів для надання допомоги
Microsoft

Як російські хакери атакували Microsoft

Хакерська група Nobelium вперше отримала доступ до систем Microsoft минулого року шляхом атаки грубої сили на облікові записи з використанням великих словників потенційних паролів. Зловмисники скористалися відсутністю двофакторної автентифікації на окремому тестовому обліковому записі корпорації.

У відповідь Microsoft стверджує, що збільшила інвестиції в кібербезпеку, покращила координацію між своїми підрозділами та впровадила додаткові засоби контролю, виявлення та моніторингу загроз. 

Компанія продовжує розслідувати інцидент і обіцяє повідомляти громадськість про нові деталі.

Що відомо про хакерську групу Nobelium 

Nobelium — це хакерська група, яку пов’язують зі службою зовнішньої розвідки рф. В Microsoft її називають Midnight Blizzard.

Хакерів підозрюють у проведені масштабної серії кібератак SolarWinds та зламі американської агенції USAID. За даними Microsoft, Nobelium намагається атакувати глобальні ланцюжки провайдерів IT-сектору.

Раніше SPEKA писала, що Microsoft повідомила про атаку російських хакерів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ВАУ-новинки в Цитрус. Lydsto: огляд товарів

Анна Старкова 8 годин тому

Благодійна конференція «Вчасно.Кращі Незламні» обʼєднає найкращі практики цифровізації бізнесу

Ольга Топольська 19 червня 2024 16:19

ШІ в медіа не довіряють більшість американців та британців

Олеся Дерзська 17 червня 2024 07:43

Microsoft відтермінував запуск Recall AI через проблеми з безпекою

Кіра Іванова 14 червня 2024 11:57

Як повʼязані біткоїн та зайнятість у США?

Павло Осадчук 13 червня 2024 17:45