Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Нові стандарти та технології: як штучний інтелект допомагає повернути роботу в офіс безпечно

Western Digital
Western Digital
20 липня 2022 6 хвилин читання

Місце роботи змінилося назавжди. Те, що почалося як безпрецедентний глобальний експеримент роботи з дому (Work-From-Home), тепер стало новою нормою для багатьох працівників. Опитування Gallup серед 9000 американських працівників показало, що дев'ять із 10 віддалених працівників певною мірою хочуть зберегти віддалену роботу, а 76% віддалених працівників кажуть, що їхній роботодавець дозволить надалі віддалений або гібридний тип роботи. Незалежно від того, скільки днів потрібно працювати в офісі, компанії активно впроваджують технології Smart Video та штучного інтелекту (AI), щоб допомогти співробітникам комфортно повернутися на робоче місце.

«Оскільки компанії готуються до повернення співробітників на роботу, вони використовують технології, щоб захистити їх від COVID-19 і подібних захворювань і створити атмосферу меншого стресу для тих, хто може бути стурбований поверненням, незалежно від того, вакциновані вони чи ні», — сказав Барух Лабунскі, генеральний директор Rank Secure, SEO-агентства з Торонто.

ШІ привносить новий стандарт у безпеку

Браян Малларі, директор із маркетингу Smart Video у Western Digital, розповідає, як клієнти та партнери використовують технологію  «розумного відео», щоб безпечно повертати працівників до роботи.

«Пандемія пришвидшила та спричинила багато змін у роботі, зокрема моніторинг температури, зменшення натовпів, використання засобів індивідуального захисту та моніторинг якості повітря. Більшість з них значною мірою залежать від ШІ», — сказав він.

Омар Хан, технічний директор Rhombus Systems, каже, що традиційні методи безпеки та керування простором були складними до появи ШІ. Ці методи вимагали встановлення обладнання та мережевих відеореєстраторів (NVR) у кожному місці. 

Компанії були обмежені як і апаратним забезпеченням, так і людським фактором. Сьогодні Rhombus надає відеоспостереження як послугу (VSaaS), використовуючи хмару для керування декількома локаціями та штучний інтелект для швидкого перегляду даних і сповіщення клієнтів про будь-які незвичні дії.

«Індустрія відеозахисту потребувала капітального перегляду старої школи», — сказав Хан. П'ять років тому Rhombus Systems [та інші] взялися за переробку відеозахисту та управління відеопростором. «Галузь відчайдушно потребувала рішучих інновацій, щоб спростити процес встановлення та управління, щоб бути проактивним, а не реактивним».

ШІ для технології зору

«Індустрія безпеки не змінилася роками порівняно з технологічною індустрією. Але завдяки штучному інтелекту та машинному навчанню, які проникають у відеоспостереження, це скарбниця невикористаного потенціалу», — сказав Калеб Лау, програмний менеджер Global Security Systems у Western Digital. 

Лау та команда Global Security у Western Digital працюють із Ambient.ai для впровадження нових технологій. Ambient.ai дозволяє користувачам запобігати інцидентам безпеки, використовуючи свою технологію комп'ютерного бачення та «сигнатури загроз», щоб сповіщати команди про нестандартні дії без використання розпізнавання обличчя чи ідентифікаційної інформації (PII).

Наприклад, контроль доступу більшості компаній вимагає, щоб співробітники протягнули свій бейдж, щоб увійти в будівлю. Але якщо хтось притримає двері та дозволить п'яти, 10 або більше людям увійти, ця дія не призведе до сповіщення системи контролю фізичного доступу (PACS).

Джеймс Коннор, керівник відділу корпоративних залучень Ambient.ai пояснює, що подібно до того, як наш мозок розуміє те, що бачать наші очі, ШІ робить те саме для камер. «Це цифрова трансформація, у якій штучний інтелект стає „очима“, які контекстуалізують все, що нас оточує».

Western Digital співпрацює з Ambient.ai, щоб стандартизувати свої системи безпеки в усіх країнах світу. AI дозволяє таким компаніям, як Western Digital, контролювати безпеку на робочому місці — від інцидентів, які включають виробничі травми, до того, як і чому зламалася машина на фабриці — і звільнити час персоналу служби безпеки, щоб зосередитися на ескалації та вирішенні.

Традиційне відеоспостереження вимагало, щоб персонал був присвячений перегляду відеопотоків 24×7 і реагував на інциденти постфактум, переглядаючи години відеозапису.

«Це рішення на основі штучного інтелекту знімає відповідальність за моніторинг з охоронців, які можуть бути втомленими від роботи, переглядаючи одночасно відео з 60 моніторів», — додає Лау. .

У результаті, каже Лау, перспективні компанії, які використовують розумне відео та штучний інтелект, можуть досягти значного скорочення капіталовкладень і використати ці долари для інвестицій у технології.

Нові норми на робочому місці

У міру того як компанії пристосовуються до управління зайнятістю на робочому місці, ймовірно, будуть впроваджені нові заходи для забезпечення безпеки робочого місця.

«Раніше безпека стосувалася крадіжок, таких як залишення сумочки чи гаманця на вашому столі, але тепер мова йде про набагато більше, зокрема про те, чи захищено це місце від вірусів чи інших факторів ризику. У минулому увага була зосереджена на об'єднанні людей в одному просторі, але зараз компанії намагаються створити безпечне робоче місце. Вони дуже стурбовані тим, як безпечно повернути людей назад», — сказав Коннор. 

Лабунскі передбачає, що компанії після пандемії запровадять розширені системи геотрекінгу, більше аудіо та відео в будівлях, а також використання дронів і переносних пристроїв для збору даних про місцезнаходження та здоров'я.

«У 2022 році віддалена робота триватиме навіть після того, як ми повністю повернемося. Але повернення людей в офіс і зосередження на здоров'ї — це новий показник, який цінують і використовують компанії», — сказав Лабунскі. 
Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Text-to-image. Як нейромережі навчилися генерувати зображення завдяки NLP

Олександр Тартачний 7 годин тому

У світі дикого венчура. Штучний інтелект, контент-мейкери, та до чого тут інвестиції

Наталія Миронова 30 вересня 2022 16:48

Meta представила нейромережу Make-A-Video, яка генерує відео за текстовим описом

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 10:05

Кіберзлочинці дедалі частіше використовують дипфейки. Як цьому протидіяти

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 17:32

Програмування та креативність. У які галузі залучатимуть штучний інтелект і чи варто його боятися

Наталія Миронова 28 вересня 2022 16:10