Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Vodafone запускає домашній оптичний інтернет

Артем Житкевич
Артем Житкевич
7 червня 2023 2 хвилин читання

Vodafone виходить на ринок з новою пропозицією для високошвидкісного домашнього інтернету під назвою Vodafone GigabitNet. Абоненти будуть підключатися до нової мережі за допомогою сучасної технології GPON (гігабітна оптична мережа), яка забезпечує швидкість до 1 Гбіт/с, що в 10 разів швидше, ніж звичайні 100 Мбіт/с.

Крім ультрашвидкого передавання даних, ця технологія забезпечує доступ до інтернету вдома навіть під час відключення електропостачання. Для цього достатньо підключити звичайний пристрій безперебійного живлення до модему, і ви будете в мережі.

В Україні потреба в активному користуванні інетом викликана перш за все війною. Люди працюють з дому, навчаються з дому, і навіть допомагають військовим з дому.  Тому стабільний зв’язок в нашій країні зараз життєво важливий кожному. Vodafone забезпечуватиме його через мережу GPON»,
генеральна директорка Vodafone Україна Ольга Устинова

Поки тільки мешканці Києва, Львова, Одеси та Дніпра можуть скористатися перевагами гігабітного домашнього інтернету від Vodafone. Однак Vodafone планує поступово розширювати покриття своєї мережі GigabitNet і в інших містах України, щоб ще більше людей могли насолоджуватися високошвидкісним домашнім інтернетом. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як українці купують онлайн під час війни — дослідження

Іван Чернов 25 вересня 2023 19:57

Як українці використують інтернет під час війни

Іван Чернов 25 вересня 2023 18:15

Vodafone інвестував в розвиток мережі 5,8 млрд грн

Артем Житкевич 22 вересня 2023 17:56

Які послуги найчастіше замовляють в інтернеті у 2023 році

Назарій Присяжнюк 20 вересня 2023 06:20

Укртелеком впроваджує технологію динамічного ID, незалежного від сторонніх файлів cookie

Юлія Мирська 19 вересня 2023 13:31