Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Військові отримали біонічні руки від Esper Bionics

Богдан Камінський
Богдан Камінський
10 серпня 2023 2 хвилин читання

В рамках ініціативи Esper for Ukraine двоє українських військових отримали біонічні руки Esper Bionics від ГО «Фундація Течія». Про це повідомляє сайт організації.

Протези виготовила компанія Esper Bionics, а «Фундація Течія» профінансувала їх та покрила супутні витрати. Сума допомоги склала 1 млн грн.

Сучасні біонічні протези рук отримали військові Віктор Кутузакий та Сергій, які давали відсіч окупантам в найгарячіших точках фронту.

Військовослужбовці Віктор Кутузакий та Сергій з біонічними протезами Esper Hand від Esper Bionics та ГО «Фундація Течія» Військовослужбовці Віктор Кутузакий та Сергій з біонічними протезами Esper Hand від Esper Bionics та ГО «Фундація Течія»

Особливості біонічних рук Esper Hand 

Біонічні протези верхніх кінцівок Esper Hand зчитують сигнали з вцілілих мʼязів руки та перетворюють їх на команди. Вони постійно самонавчаються та адаптуються до звичок користувача за допомогою машинного навчання

Esper Hand має пʼять рухомих пальців. Вони мають анатомічний дизайн та максимально наближену до біологічної кінцівки вагу. Це дозволяє біонічній руці виконувати задачі, які вимагають дрібної моторики.

За словами президента ГО «Фундація Течія» Олега Крота, організація надає перевагу військовослужбовцям, які з різних причин не можуть отримати високотехнологічні протези від держави. Для них компанія пропонує заповнити форму на сайті Esper for Ukraine, після чого представник проконсультує щодо подальших дій. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українські стартапи почуваються оптимістичніше за традиційний бізнес — дослідження Gradus Research

Богдан Камінський 15 годин тому

Український стартап Weld Money роздає криптовалюту WELD за тестування застосунку

Юлія Мирська 28 листопада 2023 13:21

Український стартап Getpin залучив $400 тис. фінансування від чеського Presto Ventures

Юлія Мирська 27 листопада 2023 12:56

Valencia Digital Summit: яке враження на українські стартапи справила конференція

Владислав Миронович 20 листопада 2023 17:30

Медичний стартап Knopka отримав нагороду CES 2024 Innovation Rewards

Артем Житкевич 17 листопада 2023 17:46