Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

План безперервності бізнесу та корекція OKRs: як IT-компанія GeoComply трансформує свою роботу в Україні

Ірина Косогор
Ірина Косогор Employer/HR Brand manager GeoComply Україна
21 квітня 2022 4 хвилин читання

Канадська продуктова IT-компанія GeoComply розробляє рішення з кібербезпеки та захисту від фроду для фінансової сфери, геймінгу та індустрії розваг. Два з чотирьох офісів компанії розташовані в Україні. У колонці для SPEKA Employer/HR Brand manager GeoComply Україна Ірина Косогор розповіла про те, як компанія прилаштувалася до роботи в умовах війни і які зміни внесла у свої процеси.

Війна в Україні внесла свої корективи в роботу бізнесу. До початку повномасштабного вторгнення ми мали два українські офіси — харківський та львівський, який відкрили лише в середині лютого. Після початку бойових дій ми досить швидко скоригували плани й на сьогодні змогли повернути до роботи понад 80% своїх фахівців. Для цього наша українська команда разом із головним офісом розробила BCP (business continuity plan) — план безперервності бізнесу. Розповідаємо, як це відбувалося.

ВСР — це план, який має на меті гарантувати безпеку команди, безперервність бізнес-процесів клієнтів і самої компанії у форс-мажорних ситуаціях. Згідно з нашими розрахунками, під час воєнних дій ми мали взяти за фундамент бізнесу дооблаштування офісу у Львові та відкриття нового простору у Варшаві. План заздалегідь тестували: відправляли фахівців разом із родинами, щоб з'ясувати, які труднощі можуть виникнути під час релокейту. 

BCP став важливим компонентом функціонування бізнесу під час складних часів, який дійсно став у пригоді, адже від перших днів компанія сконцентрувалася на релокації фахівців та їхніх сімей у безпечні місця. З харківського офісу — до Львова, а потім до Варшави у Польщі. 

Сьогодні ми також пропонуємо релокацію до Монреалю (Канада), що зумовлено насамперед бізнес-потребою. Для фахівців провели декілька вебінарів про особливості життя, побуту та релокації до Канади.

Усі витрати на оформлення віз, юридичний супровід, переліт та тимчасову оренду житла GeoComply бере на себе. Також плануємо індексувати компенсації усім фахівцям до рівня доходу у відповідній провінції Канади.

Зміна OKRs для відновлення балансу 

У GeoComply плани команди будуються методом OKR — Objectives and Key Results. Це така система цілепокладання у бізнесі, яка підкріплена стратегічною метою компанії. Суть системи полягає у визначенні однієї або декількох амбітних цілей на квартал, пів року або рік. Така система дозволяє синхронізувати командні та індивідуальні цілі та забезпечити ефективний контроль над реалізацією поставлених завдань.

Наприкінці 2021 року наші фахівці визначили для себе OKR на наступний рік. Але, враховуючи ситуацію, зараз показники переглядають, щоб знайти баланс між підтримкою фахівців та виконанням зобов'язань перед клієнтами. Правда у тому, що ми можемо бути у різних командах і в різних проєктах, але всі ми пов'язані між собою і завжди потрібні один одному. Зараз це актуально як ніколи.

Трансформація бренду

З огляду на події та нові плани GeoComply також переживає трансформацію бренду. В основі бренду залишається безсумнівна впевненість клієнтів у кожній онлайн-взаємодії. Проте на зміну Build it Bigger, Build it Better, Build it Right приходять нові цінності компанії:

  • There's always a way.
  • Together we can do more.
  • Aim higher. Then higher.
  • Act with integrity.
  • For the greater good.

Це означає, що GeoComply прагне працювати не лише над безпечним цифровим майбутнім, а й заради більшого блага, бути силою добра та допомагати Україні у цей нелегкий час. Зокрема, велику увагу ми приділяємо соціальним ініціативам у напрямі Impact. Натепер глобальні зусилля компанії, а не тільки українського офісу, спрямовані на Україну, а саме на допомогу волонтерським організаціям. Особливо партнерам і проєктам, з якими були відносини раніше: допомога дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених родин, а також дітям з інвалідністю, лікарням та профільним центрам.

 

 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00

Гайд з виживання взимку: утеплення, припаси, автономне опалення. SPEKотна добірка для воєнної зими

Юлія Даниленко 27 вересня 2022 15:42

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 18:15

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01