Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У NASA вирішили всі проблеми з кораблем місії Artemis I, однак запуску поки що не буде

Ірина Маринюк
Ірина Маринюк Редакторка стрічки новин
13 вересня 2022 2 хвилин читання

NASA не зможе найближчим часом запустити корабель місії Artemis I на Місяць, оскільки фахівці мають провести його додаткові випробування після заміни певних деталей. Про це пише Extreme Tech.

Корабель місії Artemis I повинні були запустити на Місяць на початку вересня. Однак напередодні запуску стався витік водню. Через це запуск перенесли, а спеціалісти замінили дефектні пломби у кораблі, через що й стався витік.

І ось тепер у NASA заявили, що інженери мають провести додаткові випробування, перш ніж оголосити наступну спробу запуску.

Фахівці детально оглянули компоненти, але переконатися у їхній справності зможуть лише після того, як корабель заправлять паливом, а саме 17 вересня. NASA заправить у ракету 736 тис. галонів (приблизно 2,8 млн л) рідкого водню та кисню. Це дозволить інженерам Artemis побачити, як нові пломби поводяться в ультрахолодних кріогенних умовах — тих самих умовах, за яких старі пломби вийшли з ладу.

Зробивши все це, NASA дослідить майбутні можливості для запуску місії. Нагадаємо, Artemis I — це перший запуск ракети Space Launch System (SLS), яка має стати найпотужнішою у світі. Під час цього запуску в модулі Orion не буде екіпажу, але NASA дистанційно пілотуватиме корабель навколо Місяця та назад на Землю протягом кількох тижнів. Ця платформа є ключем до планів NASA щодо нових операцій на Місяці, під час яких перша жінка ступить на Місяць у межах місії Artemis 3.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Космічний апарат, спрямований із Землі, завтра вдарить по астероїду

Валерій Моісєєв 2 години тому

Запуск SLS знову скасували. Старт місії Artemis I перенесли через погодні умови

Юлія Даниленко 16 годин тому

Астрономи виявили початкове ядро Чумацького Шляху

Вадим Добровольський 23 вересня 2022 09:35

На крок ближче до Місяця. NASA успішно провела випробування місячної ракети Artemis 1

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 12:10

Телескоп James Webb зробив унікальні знімки Нептуна та його супутників

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 09:48