Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter приховує українські акаунти в пошуку

Артем Житкевич
Артем Житкевич
7 червня 2023 2 хвилин читання

Twitter, одна з найпопулярніших соціальних мереж, почала приховувати українські аккаунти у своєму пошуку. Користувачі з України, які налаштовують свої акаунти з англомовним інтерфейсом, зазнали проблем зі знаходженням своїх профілів через пошук.

Спільнота Twitter активно реагувала на цю проблему, інформуючи про несправедливу обробку українських акаунтів. Зокрема, відомий український волонтер Бімстер поділився своїм досвідом у твіті, в якому зазначив, що українські акаунти не відображаються у пошуку, коли користувач шукає з профілю з англомовними налаштуваннями.

Дослідження, проведене Бімстером, виявило, що певні акаунти отримали тег «sensitive контент», який за замовчуванням прихований у налаштуваннях. Це означає, що інші користувачі не можуть знайти їх у пошуку, якщо не виконані додаткові кроки.

Де знайти налаштування відображення аккаунтів в Twitter / Twitter Бімстера
Де знайти налаштування відображення аккаунтів в Twitter / Twitter Бімстера
Де знайти налаштування відображення аккаунтів в Twitter / Twitter Бімстера

Отже, звичайному користувачеві потрібно витратити значну кількість часу на пошук і виявлення налаштувань відображення аккаунтів. Цей процес може зайняти багато хвилин, і тим самим відсікти більшість користувачів від знаходження українських акаунтів у пошуку Twitter.

Реакція Twitter

Незважаючи на зусилля спільноти та користувачів, Twitter поки не надав офіційного коментаря щодо цієї проблеми. Втім, дане питання продовжує привертати увагу і викликає обговорення щодо прозорості та рівності у відображенні користувачів на соціальній мережі.

Сподіваємося, що Twitter займеться цим питанням і надасть пояснення стосовно приховування українських аккаунтів у своєму пошуковому алгоритмі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Соціальна мережа X вимикає функцію Circles

Юлія Мирська 22 вересня 2023 08:49

Байден розповів, коли перші танки Abrams приїдуть в Україну

Юлія Даниленко 22 вересня 2023 06:46

США оголосили про новий пакет допомоги Україні на $325 млн

Юлія Даниленко 22 вересня 2023 06:35

Китай звинуватив США у систематичних кібератаках на Huawei

Артем Житкевич 21 вересня 2023 21:44

Meta показала оновлений логотип Facebook

Юлія Мирська 21 вересня 2023 08:32