Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ілон Маск перейменовує Twitter на X

Артем Житкевич
Артем Житкевич
5 червня 2023 2 хвилин читання

Ілон Маск підтвердив чутки про перейменування Twitter. Гендиректор компанії заявив, що соціальна мережа дійсно змінить свою назву на Х і зазначив, що це рішення пов'язане з бажанням розширити платформу і зробити її застосунком для всього.

Спочатку Ілон Маск підтвердив раніше розповсюдженні чутки щодо перейменування Twitter у коментарях до твіту Twitter Daily News, який містив новину про можливе перейменування соціальної мережі. Він написав: «Це правда».

А наступного дня написав загадковий твіт у себе на сторінці: «X». У мережі цей твіт викликав бурхливе обговорення. Особливо у коментарях під цим твітом. Дехто писав про підтримку Ілону Маску у його ребрендингу соціальної мережі, а дехто почав створювати з цього меми, створюючи ланцюжки під твітом з букв, щоб виходили кумедні слова. 

Загадковий твіт Ілона Маска / Twitter Elon Musk Загадковий твіт Ілона Маска / Twitter Elon Musk

Також, велика кількість коментарів просто з літерою Y та Z, що може мати відсилання на аніме Yu-Gi-Oh!, в якій цими літерами позначалися типи бійців.

Коментар від Matt Horner / Twitter Elon Musk Коментар від Matt Horner / Twitter Elon Musk

Поки Маск не розповів жодних деталей про терміни ребрендингу та особливості. Проте раніше він заявляв, що Twitter застарів не лише з погляду інтерфейсу, але і як сама платформа. Він її хоче розширити за допомогою комфортного обміну повідомленнями, сучасними фінансовими послугами та зручною роботою з відео.

Чому саме Х?

У березні 1999 року Ілон Маск з однодумцями заснував X.com. Наступного року компанія злилась з Confinity, яка своєю чергою володіє PayPal. Тоді Ілон Маск виступав, щоб PayPal називався X.com. На це рада директорів не погодилась і звільнила Маска від участі в компанії. Проте вона до сьогодні йому належить, тому Ілон Маск провів злиття Twitter і X Corp. У зв’язку з цим Twitter як юридичної особи більше немає.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Neuralink проведе нові випробування мозкового чипа на трьох людях

Владислав Паливода 52 хвилини тому

Samsung заохочують інвестувати

Олеся Дерзська 27 травня 2024 21:20

Акціонерам Tesla радять відкликати плату Ілону Маску на $56 млрд

Олеся Дерзська 27 травня 2024 21:04

Китай вклав $47 млрд у напівпровідники

Олеся Дерзська 27 травня 2024 18:35

Запуск Starship SpaceX: четвертий випробувальний політ відбудеться 5 червня

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 13:24