Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

AirChat — новий застосунок, що об’єднує Twitter і Clubhouse

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
18 квітня 2024 2 хвилин читання

Засновник AngelList Навал Равікант та колишній виконавчий директор Tinder Браян Норгард представили AirChat — платформу, що об’єднує Twitter (X) і Clubhouse.

Про це повідомляє TechCrunch.

Особливістю застосунку є те, що замість друкувати повідомлення ви говорите його. Застосунок швидко транскрибує те, що говорите, і коли ваші підписники прокручують свою стрічку, вони чутимуть ваш голос поряд із транскрипцією.

Засновники вважають, що люди в інтернеті можуть тривалий час стежити одне за одним, але при цьому не чути голосів, тож Равікант та Норгард пропонують вирішення у вигляді свого застосунку AirChat. Платформа створює відчуття, ніби ми насправді розмовляємо одне з одним, але оскільки AirChat є асинхронним, це не так страшно, як приєднатися до кімнати на Clubhouse та вести живі розмови з незнайомими людьми.

Публікацію за допомогою голосу можна перезаписати, якщо сказати щось неправильно. А якщо користувач любить надсилати 3-хвилинні голосові нагадування, замість того щоб набирати текст (або якщо є подкаст), AirChat буде інтуїтивно зрозумілим.

У реальних соціальних ситуаціях цілком нормальною поведінкою є не погоджуватися з кимось і пояснювати, чому ви думаєте інакше. Це досить керована ситуація, яку можна вирішити за обіднім столом. Але AirChat не є нормальною соціальною ситуацією, оскільки ви спілкуєтеся з тисячами інших людей. Без більш надійної модерації вмісту цей підхід схожий на проведення великого музичного фестивалю, але лише з однією особою, яка працює на охороні. Можна сподіватися, що всі будуть насолоджуватися музикою і поводитися без нагляду, але це нереально, тож поки невідомо, що буде із застосунком далі. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Tinder та Bumble втрачають жінок

Олеся Дерзська 10 годин тому

ШІ у Meeno долає самотність

Олеся Дерзська 22 травня 2024 15:04

Штучний інтелект та соцмережа Ілона Маска допомагають визначити рівень депресії

Сергій Коноплицький 9 травня 2024 14:05

Tinder вшосте втрачає користувачів. Акції компанії теж падають

Олеся Дерзська 8 травня 2024 15:30

Славутич завів офіційний акаунт у Mastodon

Олеся Дерзська 6 травня 2024 21:12