Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

TikTok запускає нову серію відео Off the Record для просування музикантів

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
13 червня 2024 2 хвилин читання

Тікток оголосив про запуск нового формату підтримки музикантів на своїй платформі — серії відео під назвою «Off the Record».

Про це повідомляє The Verge.

Цей проєкт, спродюсований компанією «TikTok», включає короткі кліпи, де артисти діляться натхненням, процесом написання та запису своїх пісень. Відео вже почали з’являтися на платформі протягом червня. Серед учасників такі відомі виконавці, як Шакіра, Charli XCX та Меган Трейнор. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Тікток створив спеціальний хаб у застосунку, де користувачі можуть знайти відео серії «Off the Record» за допомогою пошуку по хештегу #OfftheRecord. За словами компанії, цей проєкт є частиною зусиль тіктоку щодо підтримки артистів та зміцнення зв'язку між ними та їхніми шанувальниками.

«Off the Record» є ще одним кроком тіктоку у зміні музичної індустрії. Платформа вже створила нових зірок, відродила кар'єри відомих музикантів та навіть спричинила створення чарту Billboard, який відстежує найпопулярніші пісні в тіктоці.

Однак, стосунки музичної індустрії з тікток неідеальні. Артисти та лейбли неодноразово висловлювали невдоволення рівнем компенсації за використання їхньої музики на платформі. Ця напруга досягла апогею в лютому, коли Universal Music Group (UMG) почала знімати свій каталог через незадовільні переговори з компанією «TikTok». Лише в травні було досягнуто нової угоди, яка підкреслила важливість захисту людської творчості.

В останні місяці тіток представив кілька нових функцій для підтримки музикантів, таких як тематичні фоторамки та «виклики», пов’язані з випусками нових альбомів. Серія «Off the Record» продовжує цю тенденцію, пропонуючи артистам ще одну маркетингову можливість у межах взаємозалежних галузей музики та соціальних мереж.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Facebook став найпопулярнішою соціальною платформою у світі

Олеся Дерзська 12 липня 2024 17:50

Флешмоб з Ice Bucket Challenge повертається через 10 років

Олеся Дерзська 12 липня 2024 14:15

YouTube полегшує видалення пісень з відео для творців контенту

Вікторія Рудзінська 5 липня 2024 20:39

Рейтинг найкращих блогерів: хто зібрав найбільше лайків, переглядів та підписників

Владислав Паливода 2 липня 2024 13:31

TikTok розробляє можливість пошуку по фото

Владислав Паливода 24 червня 2024 21:30