Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

TikTok Shop додає пошук зображень для зручних покупок

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
11 червня 2024 2 хвилин читання

Тікток підтвердив, що тестує нову функцію, яка дозволить користувачам робити або завантажувати фотографії для пошуку подібних продуктів у TikTok Shop.

Про це повідомляє TechCrunch.

Функція зараз доступна всім користувачам у Сполучених Штатах та Південно-Східній Азії. Користувачі, які мають доступ до нової можливості, побачать значок камери в рядку пошуку TikTok Shop. Завдяки цьому нововведенню користувачі можуть знайти схожі товари за допомогою фотографій, що робить процес покупок ще зручнішим.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Наприклад, якщо ви знаходитесь у ресторані і вам подобається тарілка, на якій подають їжу, ви можете відкрити застосунок тіктоку, сфотографувати її і знайти подібні товари для покупки у TikTok Shop. Або, якщо ви знайшли в інтернеті топ, який вам подобається, але він занадто дорогий, ви можете зберегти зображення та завантажити його в тікток, щоб знайти дешевші альтернативи.

Раніше користувачі могли шукати конкретні товари в TikTok Shop тільки за допомогою текстових описів. З новою функцією пошуку зображень, тіткок робить крок у бік більш інтуїтивного і зручного процесу пошуку, який вже давно пропонує Google Lens та Amazon. Тікток не лише прагне залучити користувачів до свого застосунку для пошуку нових продуктів, але й сподівається, що люди зроблять покупки безпосередньо через TikTok Shop.

Тікток вже зараз має успіхи в конкурентності з Google у пошуку. За словами керівників Google, тікток та Instagram вже впливають на основний пошуковий продукт Google. 

Тікток нещодавно повідомив, що TikTok Shop зараз має понад 15 мільйонів продавців по всьому світу, у тому числі понад 500 000 у США. Компанія витратила понад $400 млн на забезпечення безпеки платформи та створила команду з понад 7500 людей, щоб допомогти зберегти TikTok Shop у безпеці.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Facebook став найпопулярнішою соціальною платформою у світі

Олеся Дерзська 12 липня 2024 17:50

Флешмоб з Ice Bucket Challenge повертається через 10 років

Олеся Дерзська 12 липня 2024 14:15

Amazon використовує 100% екологічно чистої енергії — чи це правда

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:06

Amazon отримав запит від ЄС на уточнення заходів щодо виконання Закону про цифрові послуги

Вікторія Рудзінська 6 липня 2024 07:05

Річниця Amazon: від книжкового інтернет-магазину до найбільшого у світі маркетплейсу

Анна Сергієнко 5 липня 2024 16:05