Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

TikTok випробовує новий формат з 60-хвилинними відео

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
16 травня 2024 2 хвилин читання

Тікток, популярна платформа коротких відео, переходить до довгоформатного контенту. Компанія анонсувала тестування можливості завантажувати відео тривалістю до 60 хвилин.

Про це повідмляє TechCrunch.

Згідно з інформацією від компанії, дехто з користувачів отримав можливість завантажувати відео, що тривають до 60 хвилин. Хоча ця функція зараз доступна лише для обмеженої групи користувачів на певних ринках, тікток поки не планує розгортати її в широкому масштабі.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Що стосується мотивів за впровадженням цієї функції, експерти вважають, що це стратегічний крок з боку тіктоку в зусиллях конкурувати з YouTube

За словами представників компанії, розширення часового ліміту на завантаження відео має на меті надати творцям більше гнучкості та можливості експериментувати з новими форматами контенту. Це також може відкрити двері для публікації повноцінних телевізійних епізодів на платформі тікток.

Наприклад, минулого року тікток випробував публікацію першого епізоду серіалу «Killing It», розділеного на п'ять частин. Зараз, з розширеним часовим лімітом, такі випробування можуть стати надзвичайною зручністю для творців контенту.

Крім того, цей крок може також відкрити нові можливості для мереж, які вже активно використовують тікток для привернення авдиторії. Із збільшеним часовим лімітом, вони можуть ефективніше розміщувати свій контент на цій платформі, залучаючи більше уваги користувачів.

Однак поки що не відомо, коли ця функція стане широкодоступною для всіх користувачів тіктоку. Компанія продовжує тестувати її ефективність та зручність, щоб забезпечити якісне впровадження.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

TikTok випадково виклав ШІ-інструмент, що дозволяв створювати відео з мовою ворожнечі

Вікторія Рудзінська 24 червня 2024 09:42

TikTok поступово перетворюється на туристичний застосунок

Вікторія Рудзінська 22 червня 2024 11:47

YouTube анонсує нову функцію «Нотатки» для кращого розуміння контексту відео

Вікторія Рудзінська 18 червня 2024 07:03

Google запускає нову рекламну мережу для потокових пристроїв і смарт-телевізорів

Вікторія Рудзінська 11 червня 2024 17:08

Symphony в дії: TikTok впроваджує штучний інтелект у рекламний світ

Вікторія Рудзінська 22 травня 2024 17:51