Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Spotify впроваджує ШІ у музичні плейлисти

Владислав Паливода
Владислав Паливода
9 квітня 2024 2 хвилин читання

Стрімінговий сервіс Spotify представив нову опцію під назвою AI playlists. Вона дозволяє користувачам створити список відтворення композицій на основі письмових підказок. 

Про це повідомив TechCrunch

На додаток до стандартних запитів для створення плейлистів, на основі жанру чи часових проміжків, за допомогою ШІ збільшиться кількість методів відтворення композицій. Люди зможуть запитувати різноманітні списки, на кшталт: “Біти для битви з зомбі-апокаліпсисом” чи “Серенади для мого кота”. Spotify також використовує своє розуміння смаків користувачів, щоб налаштувати списки відтворення. 

Вже після створення плейлиста слухачі можуть скористатися ШІ для перегляду та вдосконалення кінцевого результату, наприклад зробити такі запити, як “менш оптимістичний” чи “більше поп”. До того ж користувачі самостійно можуть видалити пісні, які їм не подобаються. 

У своїй технології Spotify використовує великі мовні моделі (LLM), щоб зрозуміти наміри користувача. До того ж на стримінговому сервісі є власна технологія персоналізації, щоб створити персональний плейлист.

Поки що компанія Spotify запустила бета-версію нової опції. Вона доступна на пристроях Android та IOS у Великій Британії та Австралії, але з часом буде розвиватися.   

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 8 годин тому

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 11 годин тому

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 12 годин тому

ЗСУ планують широко впроваджувати ШІ

Владислав Паливода 26 травня 2024 10:00

Як штучний інтелект трансформує лікування захворювань очей

Владислав Миронович 24 травня 2024 17:57