Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стенфордський університет відкрив доступ до свого ШІ-містечка Smallville з віртуальними мешканцями

Богдан Камінський
Богдан Камінський
17 серпня 2023 2 хвилин читання

Дослідники зі Стенфордського університету та Google відкрили код віртуального містечка Smallville, у якому «живуть» 25 агентів зі штучним інтелектом. Вони працюють, пліткують, спілкуються, заводять друзів і навіть закохуються.

Відтепер незалежні дослідники та розробники можуть експериментувати із ШІ-агентами та запускати власні середовища. Також вони мають змогу додатково налаштувати симуляції через завантаження авторської або створення унікальної історії.

Проєкт вже доступний на GitHub.

Що відомо про проєкт Smallville

У цифровому світі ШІ-боти прокидаються, готують сніданок, взаємодіють один з одним та розважаються. Щоб запускати окремі дії та завантажувати характеристики про окремих персонажів, дослідники використовують ChatGPT.

Ранкова рутина мешканців ШІ-містечка Smallville, який створили дослідники зі Стенфордського університету та Google Ранкова рутина мешканців ШІ-містечка Smallville, який створили дослідники зі Стенфордського університету та Google

Агенти можуть аналізувати навколишнє середовище та використовувати «власні спогади» для виконання окремих дій. Також вони здатні розмірковувати, вигадувати ідеї та будувати плани.

Згодом після запуску симуляції деякі агенти побудували кар’єру, а персонаж на ім'я Сем вирішив балотуватися на посаду міського голови, бо має «багаторічний досвід у політиці».

Дослідники вважають, що реалістичні симуляції поведінки людей будуть корисним інструментом у створенні штучних агентів у різноманітних віртуальних всесвітах, особливо у відеоіграх.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Google Files з’явиться пошук за вмістом фотографій та PDF-файлів

Артем Житкевич 4 години тому

ASUS випустила відеокарту GeForce RTX 4070 Turbo

Артем Житкевич 5 годин тому

Meta та IBM об'єднуються для створення ШІ Альянсу

Артем Житкевич 6 годин тому

В Android знайшли вразливість, яка дозволяє віддалено зламувати пристрої

Артем Житкевич 7 годин тому

Rockstar офіційно анонсувала Grand Theft Auto VI: перші деталі про гру та реакції на трейлер

Богдан Камінський 7 годин тому