Стартап-апгрейд: хто увійшов у новий бетч 1991 Accelerator
Виклики останнього року зумовили неабиякі зміни в tech-підприємництві: згідно з дослідженням Polish-Ukrainian Startup Bridge, 64 % українських стартапів працюють у глобальному контексті, ведучи бізнес як на українському ринку, так і за його межами. Водночас респонденти зазначають, що крім фінансових ресурсів, компетенції у сфері продажів, маркетингу, залучення інвестицій мають велику вагу в розвитку бізнесу. З огляду на амбіційність та рішучість українських фаундерів, підтримання їхніх глобальних прагнень є ключовим завданням для стейкхолдерів ІТ-сектору.
Сьогодні стали відомі стартапи-учасники програми 1991 Acceleration: Next Batch, які отримають ресурси, інструменти та менторську підтримку для розкриття свого бізнес-потенціалу на національному та міжнародному ринках:
- GetOrder — хаб, який інтегрує агрегатори доставки їжі до POS-системами закладів харчування.
- Youstud — онлайн-школа точних наук із можливістю профорієнтації і підготовки до вступу у виші.
- Naratta — інструмент для полегшення проведення зустрічей в Google Meet, який об’єднує адженди, нотатки та фоллоу-апи в одному місці.
- Seeto — додаток для пошуку роботи та кандидатів у відеоформаті, який поєднує механіка TikTok і Tinder.
- TheWays — платформа для вирішення професійних викликів із допомогою людей, які вже проходили цей шлях.
- envit — додаток для пошуку компанії на публічні події, як-то концерти, фестивалі, шоу тощо.
- Loopo — платформа для менеджменту креативних команд, структуризації робочих процесів та генерування контенту.
- OnHires — платформа рекрутингу як послуги (RaaS), яка допомагає компаніям знайти готових до найму кандидатів завдяки послугам професійних рекрутерів.
- CheeryCat — персональний консультант зі здоровʼя котів, який завдяки наборам діагностики та мобільному додатку допоможе контролювати стан здоровʼя улюбленців.
- BuildKeeper — програмне забезпечення для управління будівництвом із використанням AI та OCR для оптимізації обліку витрат, контролю бюджету й управління завданнями.
- HES.Group — платформа аутсорсингу охорони праці та пожежної безпеки.
- Jobey App — сервіс працевлаштування та трудової міграції людей робочих професій.
- Togezio — проджект-менеджмент продукт для фрілансерів і невеликих агенцій, що дає змогу керувати бюджетом та напряму співпрацювати з клієнтом.
Протягом наступних дванадцяти тижнів стартапи працюватимуть над посиленням продукту для подальшого масштабування і залучення інвестицій. Презентація розробок учасників відбудеться у вересні 2023 року на відкритому демодні.