Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
preview
Спекотне промо
Спекотне промо
11 жовтня 2023 5 хвилин читання

Sigma Software Labs та USF запускають конкурс для стартапів UNICORN. Заявку можна подати до 1 листопада

Sigma Software Labs спільно з Українським фондом стартапів запускають конкурс для стартапів UNICORN, заявки приймають до 1 листопада. До участі запрошують українські стартапи на ранніх стадіях, які ще не залучали понад 500 тис. євро інвестицій.

Галузева перевага надається B2B-стартапам у сферах AdTech, AI, AR/VR, авіації, автомобілебудування, BigData, Blockchain, CyberSec, EdTech, FinTech та машинного навчання. 

«UNICORN — це чудова можливість для молодих стартапів продемонструвати свої ідеї, дістати інсайти від лідерів індустрії та отримати менторство від досвідчених засновників, авторитетних фондів та впливових лідерів спільнот. Саме тому ми розглядаємо цей конкурс не просто як змагання, а як динамічну екосистему для розвитку стартапів. Наша мета — створити успішну мережу, яка розширить можливості стартапів у довгостроковій перспективі», — говорить Дар’я Янієва, інвестиційна директорка Sigma Software Labs. 

Зареєструватися можна за посиланням

Конкурс структурований таким чином, щоб провести стартапи через різні етапи, пропонуючи інтенсивну двотижневу програму для підтримки динамічної взаємодії. 

Конкурс відбудеться у гібридному форматі. Він міститиме освітні вебінари, нетворкінгові заходи та численні пітчинги. Учасники зможуть поспілкуватися із впливовими інвесторами та дістати цінні партнерства під час онлайн-сесій та офлайн-заходів.  

Співорганізатори конкурсу — Sigma Software Group та освітнє крило Sigma Software University. Конкурс стартапів UNICORN є реінкарнацією конкурсу IT_EUREKA, який був започаткований у 2014 році. 

Чому варто взяти участь

  • Два  інтенсивні тижні

Пройдіть інтенсивну програму, щоб дізнатися специфіку побудови стартапу та уникнути поширених помилок. 

  • Освітні та нетворкінгові заходи 

Знайдіть ідеальний баланс між напруженою роботою та активним нетворкінгом. 

  • Безліч можливостей для пітчингу

Продемонструйте свій стартап якомога краще під час конкурсу та отримайте корисні відгуки про ваші підходи до пітчингу. 

  • Сильна спільнота 

Спілкуйтеся з впливовими інвесторами та потенційними партнерами. 

  • Цінні призи 

Отримайте безповоротний грант у розмірі 2 x 1000 євро та 1 x 3000 євро, а також нагороди від партнерів. 

Передісторія 

Конкурс стартапів UNICORN (колишня назва IT_EUREKA) був заснований освітньою програмою Tempus у 2014 році. Проєкт підтримали шведська Sigma Group та Міністерство освіти і науки України. Після завершення програми Tempus головним організатором конкурсу стала компанія Sigma Software. У 2021 році Sigma Software Labs стала головним драйвером конкурсу. За вісім років представили понад 900 проєктів більш ніж 2200 учасниками. 

У 2023 році конкурс стартапів IT_EUREKA перейменували в UNICORN. Цей ребрендинг засвідчує прихильність до розвитку стартап-екосистеми, яка виходить за межі географічних кордонів і відповідає амбіціям підприємців-візіонерів. Щоб допомогти екосистемі стартапів зростати і досягати ще більш вагомих результатів, конкурс отримує дедалі більший фокус. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Розмова з Наталією Волох, керівницею відділу автоматизації GigaCloud, про шлях в ІТ, небажання змін і чому жінки в царині технологій стають сильнішими

Єлизавета Гогілашвілі 28 листопада 2023 09:30

Представник EPAM Станіслав Шикалов очолив IT-кластер Закарпаття

Юлія Мирська 21 листопада 2023 15:00

Не залишати ідеї у столі. CEO Sigma Software Валерій Красовський про шанси для стартапів, юнікорни та miltech

Юлія Даниленко 20 листопада 2023 11:06

IT на елеваторі та заводі — досвід агроавтоматизації від Kernel

Олександр Тартачний 1 листопада 2023 11:00

Втекти від турбот до лісової оази: SPA-готель Riverwood Relax Park на Черкащині

Юлія Даниленко 25 жовтня 2023 09:20