12 листопада 1980 року, після трьох років польоту, космічний зонд NASA «Вояджер-1» наблизився до Сатурна на відстань до 124 000 кілометрів і зробив перші фотографії високої роздільної здатності планети та її кілець.
Клітини яєчників корів летять до космічної станції разом з іншими предметами для інтригувальних наукових експериментів на борту вантажного корабля Northrop Grumman, який піднявся на орбіту вранці 7 листопада.
Нововідкрита чорна діра Gaia BH1 знаходиться на відстані лише 1560 світлових років від Землі. Це удвічі ближче за чорну діру, яка раніше вважалася найближчою до Землі.
Ракета Space Launch System і космічний корабель Orion для місії Artemis I прибули на стартовий майданчик 39B приблизно о 8:30 за місцевим часом 4 листопада 2022 року.
23-тонний шматок космічного сміття від китайської ракети Long March 5B впав у південно-центральну частину Тихого океану. Раніше вчені припускали, що він може впасти на територію Північної та Центральної Америки, Африки або Австралії.
Очікується, що величезний шматок китайського космічного сміття впаде на Землю 4 листопада, але точно не знають, де і коли. За прогнозами, уламок загрожує мешканцям Північної і Центральної Америки, частини Африки та Австралії.
Два саудівські астронавти полетять на місію Ax-2 до МКС. Поки що їхні імена не оголосили, але відомо, що серед них є одна жінка.
Ступінь китайської ракети Long March 5B здійснить неконтрольований вхід в атмосферу планети приблизно о 04:21 четвертого листопада за київським часом.
Революційні прозорі сонячні панелі одного дня зможуть замінити вікна. Вони працюють не гірше за звичайні панелі.
Їстівний дрон з крилами, зробленими з рисових коржів, винайшли, щоб допомогати під час рятувальних операцій.
Згадуємо головні новини 1 листопада.
Останні промені світла вмираючої зірки збереглися у серії красивих зображень. Її світло поширювалося понад п'ять років, після того як вона стала надновою у 2016 році.
Астрономи виявили астероїд, що ховається у сонячному сяйві, який одного дня може зіткнутися із Землею. Він має ширину 1,5 кілометра.
Нова кольорова світлина демонструє примарні останки гігантської зірки, що вибухнула 11 тис. років тому. Детальне фото зняли за допомогою оглядового телескопа VLT, розташованого на території Європейської південної обсерваторії (ESO) Паранал у Чилі.
Вчені опублікували другу світлину знакових Стовпів творіння, цього разу у середньому інфрачервоному діапазоні. Здається, що хмари пилу світяться синіми відтінками та вимальовуються на червоному тлі.