Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Компанія Reface запустила Reface Fund. Вже зібрали $180 тис. на гуманітарні потреби українських військових і цивільних у гарячих точках

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
12 травня 2022 2 хвилин читання

Співзасновник та CEO Reface Дмитро Швець оголосив, що компанія запускає Reface Fund. Головна мета фонду — допомагати українцям на гуманітарному фронті. 

«Люди охочіше відправляють донати тим, кого знають, — пише Швець. — У Reface понад 200 млн користувачів і десятки партнерів, бізнесів і селебриті по всьому світу. Як український стартап ми мусимо застосувати це для допомоги нашій країні».

Неофіційно стартап уже деякий час збирає пожертви від команди, інвесторів та партнерів. За словами Швеця, сума зібраних коштів сягнула $180 тис. Першими донорами стали співробітники Reface, а також співзасновник та колишній СЕО геймінгової компанії Unity Software Девід Хелгасон, засновник і СЕО Supercell Ікка Паананен, ексменеджер співачок Майлі Сайрус та Дуа Ліпа Адам Лебер та інші. 

На зібрані кошти команда Reface відправила допомогу у Сєверодонецьк, Попасну, Рубіжне, Краматорськ, Харків, Ізюм, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів та Енергодар. Мета — покривати гуманітарні потреби українських військових і цивільних у цих та інших гарячих точках. Дмитро Швець закликав користувачів Reface з усього світу долучатися до команди партнерів фонду. 

Reface — розроблений в Україні AI-застосунок, який дозволяє користувачам змінювати обличчя у відео чи GIF. Він став найкращим застосунком 2020 року в Google Play і злетів на перше місце у топі американського App Store.

Нагадаємо, що у лютому Reface почав розробляти алгоритм, який дозволить швидко виявляти місця розташування російських військ за допомогою супутників. А 17 березня стартап видалив свій застосунок із російських App Store та Google Play. 

 

Коментарі
Інші матеріали

Три погляди — одна правда. Як українські, російські та світові ЗМІ висвітлювали трагедію у Бучі

Наталія Миронова 26 травня 2022 15:52

Прихисток біля фортеці. Як живуть у Кам'янці-Подільському під час війни: фоторепортаж

Юлія Даниленко 5 годин тому

Кишенькові єдинороги. На підйомі стартапи, що допомагають шукати сезонних працівників

Юлія Даниленко 21 травня 2022 12:02

Знижки на рекламу і безкоштовна доставка: що допомагає бізнесу повернутись у стрій

Марія Макуха 20 травня 2022 19:57

Як українські компанії працюють в умовах війни: опитування від Serpstat

Роман Судольський 20 травня 2022 17:30