Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Компанія Reface запустила Reface Fund. Вже зібрали $180 тис. на гуманітарні потреби українських військових і цивільних у гарячих точках

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
12 травня 2022 2 хвилин читання

Співзасновник та CEO Reface Дмитро Швець оголосив, що компанія запускає Reface Fund. Головна мета фонду — допомагати українцям на гуманітарному фронті. 

"Люди охочіше відправляють донати тим, кого знають, — пише Швець. — У Reface понад 200 млн користувачів і десятки партнерів, бізнесів і селебриті по всьому світу. Як український стартап ми мусимо застосувати це для допомоги нашій країні".

Неофіційно стартап уже деякий час збирає пожертви від команди, інвесторів та партнерів. За словами Швеця, сума зібраних коштів сягнула $180 тис. Першими донорами стали співробітники Reface, а також співзасновник та колишній СЕО геймінгової компанії Unity Software Девід Хелгасон, засновник і СЕО Supercell Ікка Паананен, ексменеджер співачок Майлі Сайрус та Дуа Ліпа Адам Лебер та інші. 

На зібрані кошти команда Reface відправила допомогу у Сєверодонецьк, Попасну, Рубіжне, Краматорськ, Харків, Ізюм, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів та Енергодар. Мета — покривати гуманітарні потреби українських військових і цивільних у цих та інших гарячих точках. Дмитро Швець закликав користувачів Reface з усього світу долучатися до команди партнерів фонду. 

Reface — розроблений в Україні AI-застосунок, який дозволяє користувачам змінювати обличчя у відео чи GIF. Він став найкращим застосунком 2020 року в Google Play і злетів на перше місце у топі американського App Store.

Нагадаємо, що у лютому Reface почав розробляти алгоритм, який дозволить швидко виявляти місця розташування російських військ за допомогою супутників. А 17 березня стартап видалив свій застосунок із російських App Store та Google Play. 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00

Гайд з виживання взимку: утеплення, припаси, автономне опалення. SPEKотна добірка для воєнної зими

Юлія Даниленко 27 вересня 2022 15:42

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 18:15

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01