Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: українці знову залучають мільйонні інвестиції, а EPAM внесуть до S&P. Згадуємо найцікавіші новини 8 грудня

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
9 грудня 2021 4 хвилин читання

Андрій Ясинецький запустив новий стартап і залучив $4 млн інвестицій

Стартап Mnemonic із співзасновником з України Андрієм Ясинецьким залучив $4 млн інвестицій від Monochrome Capital, Sound Ventures, Tribe Capital, HackVC та янголів з Coinbase, IntoTheBlock і People.ai. Раніше Ясинецький працював в Uber та Google.

Стартап працює з квітня 2021 року, але ЗМІ дізналися про нього лише зараз. Команда проєкту працює над сервісом, що допомагає компаніям слідкувати за NFT-ринком та досліджувати його, а також створювати власні застосунки з використанням API сервісу. 

А SPEKA допомагає слідкувати за стартапами.

YouTube запускає в Україні YouTube Shorts Fund

YouTube оголосив про запуск своєї програми YouTube Shorts Fund в Україні. З грудня українські автори коротких відеороликів зможуть заробляти від $100 до $10 тис. щомісяця. Для цього необхідно відповідати низці вимог, зокрема дотримуватися правил спільноти YouTube. А на каналі протягом 180 днів має бути хоча б одне коротке відео.

YouTube Shorts – сервіс коротких відеороликів, які Google запустив у березні 2021 року у відповідь на успіх сервісу TikTok. Фонд YouTube Shorts Fund у розмірі $100 млн заснували в травні 2021 року. 

Сезон відеополювання на смішних котиків та песиків відкрито.

EPAM увійде до індексу S&P 500

EPAM Systems замінить Kansas City Southern в індексі S&P 500. Це відбудеться до відкриття торгів 14 грудня 2021 року. Kansas City Southern поглине Canadian Pacific Railway Limited. Орієнтовно угоду ухвалять того самого дня.

До індексу потрапить найсильніший.

Show4me Music Interaction Network залучила $15 млн інвестицій

Музична компанія Show4me залучила $15 млн інвестицій. AIN повідомляє, що співзасновник та головний акціонер Show4me Карен Чифталарян має українське громадянство.

Раунд очолила німецька інвестиційна компанія, назва якої невідома. Кошти підуть на зміцнення конкурентоспроможності на європейському та міжнародному ринках у 2022-2023 роках. В Україні сервіс недоступний.

Львівський ІТ Кластер запускає рекрутингову платформу IT Studlava

Львівський ІТ Кластер анонсував запуск нового проекту IT Studlava. Це закрита HR-платформа, на якій 170 компаній-учасниць кластеру зможуть отримати доступ до профілів студентів та випускників освітніх програм організації. На IT Studlava розміщені вакансії, можливості стажування та курси від компаній-учасниць, а також резюме студентів та випускників освітніх програм.

За ексклюзивний доступ до талановитої молоді доведеться заплатити.

Велика Британія відмовиться від 2G та 3G до 2033 року

Велика Британія відмовиться від 2G та 3G до 2033-го, щоб перейти на 5G та 6G. Уряд країни виділив на це 50 млн фунтів стерлінгів.

Тим часом українські телеком-компанії ще міркують над економічною доцільністю 5G.

Також вчора ви могли пропустити:

  • Два українські застосунки у списку переможців The 2021 App Growth Awards;
  • Український medtech-стартап залучив 255 тис. євро інвестицій;
  • Клієнти застосунку від Альфа-Банк зможуть інвестувати в акції Apple та Amazon;
  • MOYO запускає власний NFT-токен. Він буде безкоштовним для клієнтів;
  • PwC: «Укрпошта» №2 у світі за якістю міжнародних експрес-доставок.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Пентагон замовив «старлінки» Маску, військова допомога від Німеччини та як купити пиво долонею через Amazon One. Ранкова Speka

Кіра Іванова 11 годин тому

Нескінченний стрим Спанч Боба

Ганна Гілова 28 травня 2023 11:32

YouTube відмовляється від Stories

Ольга Горбенко 26 травня 2023 17:30

Google не видалятиме облікові записи YouTube з відео

Ганна Гілова 22 травня 2023 10:08

Netpeak перевірятиме hard skills в українських IT-компаніях, штат Монтана заборонив TikTok, Маск може отримати повістку в суд. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 19 травня 2023 07:09