Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Два українські застосунки у списку переможців The 2021 App Growth Awards

SPEKA Media
8 грудня 2021 2 хвилин читання

Український BetterMe: Health Coaching став найкращим застосунком 2021 року за версією App Growth Awards 2021 у номінації Health & Fitness App Campaign.

BetterMe пропагує здоровий спосіб життя без фанатичного схуднення чи ідеального тіла. Застосунок пропонує користувачам персоналізовані вправи та плани харчування з відеорецептами, професійну підтримку під час тренувань, схуднення та ін.

«Окрім величезної колекції тренувань, планів харчування, челенджів, трекера води і калорій нещодавно ми запустили психологічну програму для зміни звичок людини», – пише на своїй сторінці в Facebook засновниця BetterMe Вікторія Рєпа.

У номінації Fastest Growing App переміг український Reface. Завдяки цій програмі можна міняти обличчя на гіфках та відео. Рік тому Reface посів перше місце серед усіх застосунків в entertainment категорії US AppStore.

App Growth Awards уже вп'яте нагороджує компанії та людей, що розвивають індустрію застосунків. Переможців обирають 17 незалежних суддів. Голосування відбувається онлайн, а самі судді ніколи не зустрічаються.

Коментарі
Інші матеріали

Війна дипфейків. СТО Reface Олесь Петрів та експерти MIT про те, як розпізнати маніпулятивні відео, створені штучним інтелектом

Роман Судольський 17 травня 2022 18:30

Компанія Reface запустила Reface Fund. Вже зібрали $180 тис. на гуманітарні потреби українських військових і цивільних у гарячих точках

Роман Судольський 12 травня 2022 10:09

Довгоочікувана ранкова SPEKA: згадуємо найцікавіші новини 18 квітня

Роман Судольський 19 квітня 2022 09:30

Київські розробники запустили проєкт Sirens.Today. Він збирає дані про сирени повітряної тривоги у регіонах України

Роман Судольський 1 квітня 2022 12:05

Компанія BetterMe надала українцям безкоштовний доступ до застосунку Health Coaching

Роман Судольський 29 березня 2022 11:44