Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Раян Гослінг як редакція SPEKA. Наші будні у мемах

Євстахія Мельникова
Євстахія Мельникова
28 січня 2023 1 хвилин читання

Ми не могли оминути тематичні треди з Раяном Гослінгом. По-перше, ми теж до нього небайдужі, а по-друге, це справді весело. Представляємо вам добірку мемів про наші редакційні будні. Цілком можливо, що у цих мемах ви впізнаєте самих себе. Поїхали!

Ми всі мультизадачні, різносторонні та дуже любимо свою роботу. Ми всі мультизадачні, різносторонні та дуже любимо свою роботу.
Ми любимо запеклі брейншторми, стратегічні сесії і поважаємо думку одне одного. Саме тому зародився такий проєкт, як SPEKA — зібрались ті, хто горить і кому небайдуже. Ми любимо запеклі брейншторми, стратегічні сесії і поважаємо думку одне одного. Саме тому зародився такий проєкт, як SPEKA — зібрались ті, хто горить і кому небайдуже.
Звісно, часом може піти щось не за планом. Звісно, часом може піти щось не за планом.
Іноді обставини проти нас, але ми знаходимо вихід. Іноді обставини проти нас, але ми знаходимо вихід.
Трапляється й таке. Трапляється й таке.
Але ми підлаштовуємось під обставини і робимо все якнайкраще. Хоча деякі теми нас дуже замучили, наприклад, пригоди Ілона Маска. Але ми підлаштовуємось під обставини і робимо все якнайкраще. Хоча деякі теми нас дуже замучили, наприклад, пригоди Ілона Маска.
Завжди стежимо за якістю кожного матеріалу, який виходить на сайті. Завжди стежимо за якістю кожного матеріалу, який виходить на сайті.
Висвітлюємо найцікавіше з українського ІТ-бізнесу, а ще бізнес розповідає про себе сам у нашому розділі «Спільнота». Висвітлюємо найцікавіше з українського ІТ-бізнесу, а ще бізнес розповідає про себе сам у нашому розділі «Спільнота».
Новин завжди багато. Але ми тримаємо вас у курсі всього найгарячішого. Новин завжди багато. Але ми тримаємо вас у курсі всього найгарячішого.
Ведемо наші соцмережі емпатично: не постимо розважальний контент під час обстрілів, даємо дайджести з пошкоджень інфраструктури, збираємо донати. Ведемо наші соцмережі емпатично: не постимо розважальний контент під час обстрілів, даємо дайджести з пошкоджень інфраструктури, збираємо донати.
Наша аудиторія уважна та допитлива, а наша робота не виключає людського чинника. Проте ми завжди раді чесному фідбеку та оперативно виправляємося. Наша аудиторія уважна та допитлива, а наша робота не виключає людського чинника. Проте ми завжди раді чесному фідбеку та оперативно виправляємося.
Але у нас є стійкі переконання та цінності, тому ми не допускаємо толерування людей, які дискредитують репутацію України. Але у нас є стійкі переконання та цінності, тому ми не допускаємо толерування людей, які дискредитують репутацію України.
Загалом у нас багато планів і амбіцій, заради яких готові на все. Загалом у нас багато планів і амбіцій, заради яких готові на все.
Ми продовжуємо розвиватися. Попереду багато цікавого та яскравого. Тож stay tuned і дякуємо, що читаєте! Ми продовжуємо розвиватися. Попереду багато цікавого та яскравого. Тож stay tuned і дякуємо, що читаєте!
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск знову хоче зробити соціальну мережу X платною

Юлія Мирська 19 вересня 2023 11:03

Ілон Маск проведе переговори зі звільненими торік співробітниками Twitter

Артем Житкевич 15 вересня 2023 00:00

Bluesky офіційно досяг 1 млн користувачів

Юлія Мирська 13 вересня 2023 11:58

Маск отримав $1 млрд від SpaceX того ж місяця, коли придбав Twitter

Артем Житкевич 6 вересня 2023 22:43

Меми, інтерес до фізики та падіння акцій: що спричинив ажіотаж довкола надпровідника LK-99

Олександр Тартачний 5 вересня 2023 09:35