Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Proton додає Standard Notes у портфоліо

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
10 квітня 2024 2 хвилин читання

Швейцарська компанія Proton, яка спеціалізується на конфіденційності та розробляє веб-пошту ProtonMail із наскрізним шифруванням (E2EE) та інші програми, придбала Standard Notes, програму для створення нотаток, засновану ще в 2017 році.

Про це пише TechCrunch.

Standard Notes пропонує таку ж надійну конфіденційність. для своїх понад 300 тис. користувачів, також застосовуючи E2EE.

E2EE вважається золотим стандартом технології безпеки. Постачальники послуг не мають ключів шифрування, а це означає, що вони технічно не можуть розшифрувати дані користувача, захищаючи вміст користувачів за так званою архітектурою «нульових знань».

Додавши Standard Notes до свого портфоліо програм, Proton розраховує збільшити охоплення користувачів, які стурбовані конфіденційністю даних.

Proton заявив, що програма Standard Notes, що доступна як для мобільних пристроїв, так і для настільних комп’ютерів, залишатиметься «відкритою, безкоштовно доступною та повністю підтримуваною».

Мо Бітар
Мо Бітар
Засновник і генеральний директор Standard Notes

«У Standard Notes протягом останніх семи років ми прагнули створити місце, де люди можуть б вільно думати та писати, не хвилюючись, що хтось дивиться їм через плече. Сьогодні ця свобода неймовірно рідкісна в Інтернеті, і ми хочемо зберегти її назавжди. Тому ми раді об’єднати зусилля з Proton — однією з небагатьох організацій, яка поділяє наші ідеї, має відкритий вихідний код, самодостатня та орієнтована на спільноту».

Proton була заснована ще в 2014 році, але зосереджена на розробці власних продуктів більше, ніж на поглинанні інших проєктів. Standard Notes – лише друге її придбання.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google випускає Private Space для розширення захисту даних на Android

Вікторія Рудзінська 15 травня 2024 22:13

YouControl розширює можливості перевірки осіб за допомогою нового інструмента

Вікторія Рудзінська 7 травня 2024 23:21

Компанія NOYB готує скаргу на OpenAI через «галюцинації» ChatGPT

Вікторія Рудзінська 1 травня 2024 19:14

Google Chrome готує швидке видалення історії для користувачів iOS

Вікторія Рудзінська 22 квітня 2024 21:11

Uber розширить налаштування безпеки для пасажирів: як це працюватиме

Вікторія Рудзінська 11 квітня 2024 17:22