Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google почав тестувати наскрізне шифрування у групових чатах

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
3 грудня 2022 3 хвилин читання

Google Messages розпочав програму тестування наскрізного шифрування для групових текстових повідомлень RCS. При цьому компанія не могла не наголосити, що Apple досі не підтримує стандарт RCS.

Google починає тестувати наскрізне шифрування (E2EE) у групових чатах Messages для RCS на Android. Деякі користувачі, зареєстровані у програмі відкритого бета-тестування, отримають доступ найближчими тижнями напередодні більш широкого розгортання. Під час конференції розробників I/O 2022 компанія заявила, що бета-версія E2EE для групових чатів буде доступна до кінця цього року, повідомляє Engadget.

Нову функцію впровадять через 18 місяців після того, як Google Messages почав пропонувати E2EE для приватних повідомлень. Компанія почала тестувати E2EE у повідомленнях у листопаді 2020 року, тому може минути кілька місяців, перш ніж функцію конфіденційності увімкнуть для всіх групових чатів.

Протягом останніх кількох років багато операторів і виробників телефонів підключилися до RCS, щоб запропонувати такі функції, як передання високоякісних фотографій та відео, підтвердження прочитання та E2EE. 30-річний формат SMS не підтримує жодного з них. І все-таки є одна компанія, яка продовжує залишатися із RCS, — це Apple, якій досі зручно із iMessage.

Google публічно просив Apple прийняти RCS, але наразі ці зусилля не дали результатів. У вересні генеральний директор Apple Тім Кук жартома запропонував користувачам iOS, які мають проблеми з надсиланням відео коханій людині за допомогою Android, просто купити їм iPhone.

Менеджер із продуктів групи Messages Ніна Будхіраджа написала, що «Apple відмовляється приймати RCS і продовжує покладатися на SMS. Тому, коли люди з iPhone надсилають повідомлення людям з Android, це означає, що їхні текстові повідомлення застрягли у 1990-х».

Раніше SPEKA розповідала, як захистити цінні дані та власні акаунти від ківберзлочинців. Щоб не стати жертвою хакерів, потрібно виконувати кілька нескладних правил безпеки.

Також раніше Google повідомляв про те, що припинить відстежувати дані користувачів Android. Таким чином компанія планує запобігти прихованому збиранню даних рекламодавцями та іншими гравцями, забезпечивши більш якісний захист персональної інформації користувачів.  

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Android 15 вийшов в третій беті

Олеся Дерзська 3 години тому

Приватність найвищого рівня. Як Apple показала конфіденційний AI, а Ілон Маск не зрозумів

Сергій Коноплицький 4 години тому

Український психологічний стартап Rozmova отримав грант від Google на $100 тис.

Олеся Дерзська 13 червня 2024 18:02

iPhone в росії з 12 вересня можуть стати "цеглинами"

Олеся Дерзська 13 червня 2024 16:38

Uspacy отримав грант від Google for Startups на $100 тис

Олеся Дерзська 13 червня 2024 15:17