Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Премію «Підприємець року 2023» від Payoneer отримав українець з Ірпеня

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
7 березня 2023 2 хвилин читання

Перемогу в номінації «Прорив року» 7-ї щорічної премії «Підприємець року» від платіжної платформи Payoneer здобув українець Денис Шкрібляк з Ірпеня.

Його компанія Wood and Hearts виробляє екологічні Монтессорі меблі для дітей та продає їх у понад 60 країн світу. Потужності компанії в Ірпені були знищені в 2022 році через російську агресію. 

Компанія використала робочий капітал від Payoneer для відновлення знищеного виробництва та створення нового на заході країни. 

З листопада 2022 року Wood and Hearts повернулись до довоєнних обсягів, а в грудні вже збільшили їх на 50%.

«Я почав працювати з деревом, коли зрозумів, що пластикові іграшки можуть бути шкідливими для здоров'я моїх дітей. І тоді я збагнув: якщо розширити цю ідею, я зможу допомогти багатьом іншим родинам».
 Денис Шкрібляк
Компанія використала робочий капітал від Payoneer для відновлення знищеного виробництва та створення нового на заході країни Компанія використала робочий капітал від Payoneer для відновлення знищеного виробництва та створення нового на заході країни

Українці вже вчетверте отримують премію «Підприємець року» Payoneer. Цьогоріч  на неї подалися 9,6 тис. підприємців з понад 150 країн, у тому числі з США, Аргентини, Китаю, Індії, Таїланду та Сербії. 

«У Payoneer нас неймовірно надихають наші клієнти. Їхні історії успіху є свідченням рішучості, з якою вони йшли до досягнення своїх цілей».
Любов Даниліна, генеральна директорка Payoneer в Україні

Цього року Український фонд стартапів (USF) і платіжна платформа Payoneer запустили спільну пропозицію для технологічних стартапів, що виходять на міжнародний ринок.

З грудня 2022 року Payoneer вийшла з рф. російські клієнти компанії отримали повідомлення про закриття електронною поштою.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Indie Game Awards від Drope.me оголосили прийом номінантів

Богдан Камінський 22 листопада 2023 11:46

Українські підлітки отримали премію миру за розроблення застосунків для дітей-біженців

Юлія Мирська 19 листопада 2023 15:50

Baldur's Gate 3 та Alan Wake 2 очолили список номінантів The Game Awards 2023

Богдан Камінський 14 листопада 2023 10:43

Як працює нова функція ПриватБанку для iPhone: Tap to Pay у «Термінал»

Ганна Гілова 3 листопада 2023 10:25

Payoneer та Etsy впроваджують платіжний сервіс Etsy Payments

Богдан Камінський 1 листопада 2023 18:28