За більш ніж рік повномасштабної війни українці отримали через ПриватБанк та Payoneer понад 1,2 млн переказів. Загальна сума переказів — понад $500 млн.
Різниця в оплаті праці на фрилансі у жінок та чоловіків менше, аніж у звичайних працівників. Такі дані приводить Payoneer за результатами опитування понад 2000 фрилансерів зі 121 країни.
Перемогу в номінації «Прорив року» 7-ї щорічної премії «Підприємець року» від платіжної платформи Payoneer здобув українець Денис Шкрібляк з Ірпеня.
Український фонд стартапів (USF) і платіжна платформа Payoneer запустили спільну пропозицію для технологічних стартапів, що виходять на міжнародний ринок.
Згадуємо головні новини 16 листопада.
Платіжна система Payoneer, що надає фінансові послуги та грошові онлайн-перекази, покидає рф. російські клієнти компанії отримали повідомлення про закриття електронною поштою.
Перекази коштів в Україну з-за кордону завжди були актуальною послугою. А після російського вторгнення, коли мільйони українців стали біженцями, її важливість зросла ще більше, адже люди намагаються допомагати родичам та близьким, що залишилися в Україні. Тож ми підготували невеликий огляд способів надіслати гроші додому.
За даними дослідження Payoneer, проведеного серед власників українського малого та середнього бізнесу, 38% зі 4,2 тис. опитаних планують збільшити кількість працівників цього року.
Згадуємо найцікавіші новини 16 серпня.
ПриватБанк та Payoneer запустили у «Приват24» функцію «Запит платежу». Новий зручний спосіб отримувати оплату за виконані послуги дозволяє фрилансерам легко надіслати платіжний запит, а їхнім клієнтам — швидко здійснити оплату.
Глобальний маркетплейс роботи Upwork, Tent Partnership for Refugees (Tent), платіжна платформа Payoneer та інші запустили нову ініціативу «Необмежені можливості: забезпечення переміщених фахівців віддаленою роботою». Мета — поєднати десятки тисяч переміщених українських спеціалістів і бізнеси, що пропонують дистанційку.
Інтеграція дозволяє швидше виводити кошти з Payoneer у застосунку «Приват24», а також вебверсії.
Платіжна платформа Payoneer проаналізувала доходи українців, що просувають свої товари на Amazon, eBay та інших e-commerce майданчиках. За третій квартал 2021 року онлайн-продавці з України заробили у середньому по $9860 — на 25% більше, ніж за аналогічний період 2019-го. Статистику за окремими містами дивіться в інфографіці SPEKA.
Платіжний сервіс Payoneer дослідив, як змінився середній дохід українських користувачів системи за рік — від III кварталу 2020-го до III кварталу 2021-го. За цей період кількість вітчизняних IT-компаний, які приймають платежі через Payoneer, зросла на 7%.