Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Пошукова система Brave Search створила власний пошук фото і відео

Юлія Мирська
Юлія Мирська
4 серпня 2023 2 хвилин читання

Пошукова система Brave Search запускає власний пошук зображень і відео, що зберігає конфіденційність і не залежить від пошукових систем Big Tech, повідомляється на сайті Brave.

Тепер користувачам не потрібно виходити з Brave Search, щоб отримати результати пошуку зображень і відео, оскільки всі запити можна виконувати з власного індексу Brave. 

Після вилучення запитів до пошукового API Bing для зображень і відео у травні 2023 року Brave надав тимчасову опцію альтернативного пошуку за допомогою переспрямування на Bing або Google, щоб допомогти користувачам знаходити результати з мінімальними труднощами, поки Brave працював над безпечним і незалежним пошуком зображень і відео.

Вебконтент становить більшу частину всіх результатів у пошукових системах, але коли користувачі шукають зображення або відео, отримати точні результати стає складніше через велику кількість візуального контенту в інтернеті. Через це багато людей використовують свої соціальні та контент-платформи для пошуку зображень і відео. Однак такий підхід загрожуватиме приватності, оскільки компанії можуть збирати особисті дані користувачів.

Нова можливість пошуку зображень і відео доступна усім користувачам на сайті Brave Search, а також є пошуковою системою за замовчуванням у браузері Brave

Пошукова система Brave Search створила власний пошук фото і відео Пошукова система Brave Search створила власний пошук фото і відео
0
Прокоментувати
Інші матеріали

MacPaw представив мультфільми про кібербезпеку — відео

Богдан Камінський 7 годин тому

Для сайтів з мемами з'явився домен .meme

Артем Житкевич 29 листопада 2023 21:40

Google інвестує $10 млн у навчання студентів кібербезпеці в ЄС та Україні

Богдан Камінський 29 листопада 2023 15:46

Google видалятиме неактивні облікові записи від 1 грудня 2023 року

Юлія Мирська 28 листопада 2023 12:57

Google розслідує зникнення файлів користувачів на Google Диску

Артем Житкевич 27 листопада 2023 22:05