Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Штучний інтелект уже замінив відділ з 60 копірайтерів

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
17 червня 2024 2 хвилин читання

Професійні письменники та копірайтери тепер працюють над тим, щоб покращити роботу ChatGPT та зробити його мову більш людською. Це пов’язано також і з тим, що ШІ забрав роботу в деяких з них, повідомляє BBC.

Письменник та автор текстів із псевдонімом Бенджамін Міллер поділився із BBC своєю історією. ШІ повністю замінив його відділ із 60 людей, і Міллер змушений був працювати сам над текстами, спрямованими ШІ.

Як чатботи та інші ШІ-інструменти забирають роботу, замість того щоб автоматизувати її?

Як ШІ забирає роботу у письменників та копірайтерів

Підписуйтеся на наші соцмережі

Бенджаміну Міллеру, керівнику відділу з текстового контенту, у 2023-му представили новий проєкт із ШІ, що був покликаний автоматизувати та покращити роботу. Натомість штучний інтелект просто замінив усіх працівників, крім Міллера, і письменнику довелося редагувати згенерований текст, а не людський. Тепер його робота полягає лише у вичитуванні машинного тексту. 

На думку BBC, ШІ дедалі частіше забирає робочі місця у професіоналів, що працюють із текстом. Точаться суперечки навіть серед експертів, чи стане це реальністю у майбутньому, проте вже зараз ШІ-інструменти допомагають компаніям знизити витрати і замінити роботу співробітників, зокрема, копірайтерів та редакторів.

Майбутнє за письменниками чи за ШІ-інструментами?

Як зазначає BBC, якщо ШІ-чатботи не впораються із роботою професіоналів у сфері тексту, історія Міллера буде лише прев’ю до того, що стане із ринком текстових послуг. Якщо ж можливості ШІ покращаться з роками, творці контенту стануть просто непотрібними і їх повністю замінить ШІ.

Зараз такі професіонали, як Міллер, просто змушені робити кращою роботу інструменту, що вкрав їхню роботу, та змушувати його звучати, «як людина».

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ Gemini від Google буде транслювати Олімпійські ігри в Парижі

Вікторія Рудзінська 7 годин тому

OpenAI показав мініверсію ШІ-помічника — GPT-4o minі

Олеся Дерзська 17 годин тому

Meta не випустить свою мультимодальну модель Llama AI в ЄС через регуляторні труднощі

Вікторія Рудзінська 21 годину тому

Застосунок Calmara на основі ШІ для скринінгу сексуального здоровʼя закрили у США

Владислав Паливода 18 липня 2024 13:54

Штучний інтелект використовуватимуть на Олімпіаді у Парижі

Олександр Тартачний 18 липня 2024 11:25