Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Під час Євробачення відбудеться благодійний флешмоб #HelpUkraineSong на підтримку України

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
9 травня 2023 2 хвилин читання

Під час пісенного конкурсу Євробачення-2023, 13 травня, охочі отримають змогу долучитися до заходу у рамках ініціативи #HelpUkraineSong, виконавши пісню With A Little Help From My Friends легендарного британського гурту The Beatles. Таким чином організатори хочуть об’єднати світ через музику та показати солідарність з Україною.

Кошти, зібрані #HelpUkraineSong, підуть до War Child — єдиної благодійної організації для дітей, які постраждали від воєнних конфліктів, а також до UNITED24, яка збирає на інкубатори інтенсивної терапії новонароджених з кисневим сервоконтролем.

У флешмобі може взяти участь будь-хто: професійні вокалісти та музиканти, аматори, співочі хори чи представники громадськості. Треба лише записати відео під трек і опублікувати у соцмережах з хештегом #HelpUkraineSong, а також відмітити однойменну сторінку організації. У день фіналу Євробачення-2023 у Ліверпулі ми зможемо побачити кульмінацію цього флешмобу

До ініціативи вже залучені відомі українські та зарубіжні артисти, блогери та партнери, щоб максимально популяризувати та масштабувати цю кампанію.  

Ініціатива є ідеєю британської агенції Aurora у співпраці з українською агенцією Hoshva PR & DGTL та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Танки Abrams вже прибули в Україну — NYT

Богдан Камінський 1 годину тому

Фани Тейлор Свіфт 33 млн разів розгадали пазл від Google, щоб дізнатися назви її нових пісень

Богдан Камінський 18 годин тому

Як ракетні атаки рф вранці 21 вересня вплинули на інтернет в Україні

Артем Житкевич 21 вересня 2023 21:00

«Сексизм і гендерна нерівність — це хайп»: Саша Гарсія Гаврилюк, авторка навчальної програми для керівників IT-компаній

Єлизавета Гогілашвілі 21 вересня 2023 09:30

США планують надати Україні $325 млн допомоги

Артем Житкевич 20 вересня 2023 21:21