Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Netpeak підсумує перші три місяці роботи Telegram Ads в Україні 25 квітня

Богдан Камінський
Богдан Камінський
23 квітня 2024 3 хвилин читання

25 квітня група диджитал-агентств Netpeak проведе відкритий MeetUP, присвячений підсумкам першого кварталу роботи платформи Telegram Ads в Україні.

На заході представники компанії розкажуть про результати за три місяці на прикладі кейсів, реалізованих із лідерами українського бізнесу. Експерт Максим Цап поділиться досвідом, як завдяки багаторівневій рекламній кампанії вдалося залучити понад 20 тис. нових підписників на один з телеграм-каналів і знизити вартість одного підписника на 41%.

Цап, чия команда привела понад 2 млн підписників на канали партнерів, також розповість про перспективи просування через Telegram Ads і ніші, в яких краще просувати бізнес у 2024 році.

Зареєструватися на безплатний MeetUP NetPeak можна за посиланням.

Популярність Telegram та скандал з рекламою в Україні

Підписуйтеся на наші соцмережі

За даними дослідження, 75% українців користується Telegram для спілкування і 72% — для отримання новин, що підтверджує популярність месенджера серед інших медіаплатформ. 

В першому кварталі 2024 році зафіксовано понад 83 тисячі активних каналів з сукупною аудиторією понад 398 млн підписників. В січні 2024 року СЕО Netpeak Дмитро Скляр оголосив, що український бізнес матиме можливість рекламуватись в Telegram.

Однак рішення Netpeak стати реселером Telegram Ads в Україні викликало бурхливі суперечки у мережі. Основною претензією критиків рішення став можливий зв’язок засновника месенджера Павла Дурова з російським урядом та сплата податків у рф. 

Представники Netpeak заперечили ці твердження. За їхніми словами, Telegram пройшов ретельну процедуру Know Your Client перед укладанням угоди. Також вони назвали партнерство захистом українського інтернет-простору від можливого впливу з боку рф.

Ми бачили високу ймовірність появи тіньового неукраїнського реселера, який буде неконтрольовано просувати у рекламі проросійські канали чи наративи країни-терориста
Артем Бородатюк, співзасновник Netpeak

Потенційна заборона Telegram в Україні

В Україні дедалі частіше лунають заклики заборонити Telegram. Активісти та деякі державні органи вважають, що месенджер містить у собі низку загроз для безпеки України.

У Верховній Раді навіть зареєстрували законопроєкт, який має обмежити роботу Telegram. Про заборону в документі не йдеться, однак компанію можуть змусити відкрити представництво в Україні та виконувати вимоги низки законів, зокрема «Про медіа».

У разі порушення законодавства, месенджер можуть визнати «забороненою» платформою. В такому разі державним органам, установам, банкам та іншим фінустановам не дозволять використовувати Telegram для поширення інформації платформи. Також їм заборонять встановлювати застосунки месенджера на службових пристроях.

Зазначимо, що законопроєкт №11115 ще не пройшов слухання у Комітеті ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики. Наразі перспективи його ухвалення доволі розмиті.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Вибір косметики за допомогою штучного інтелекту

Julia Nedogarok 2 години тому

Kharkiv IT Cluster: бронювання, критичність та «Дія.Сіті» — як айтівцям працювати у 2024-му?

Olga Sukhorukova 23 липня 2024 07:36

Zero HR: інноваційний підхід до управління персоналом — Kharkiv IT Cluster

Olga Sukhorukova 22 липня 2024 16:04

Чому платити онлайн зручніше

Анна Старкова 22 липня 2024 13:50

Як німецький уряд підштовхнув крипторинок до відновлення: огляд

Павло Осадчук 22 липня 2024 08:51