Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Netflix відкриває пов’язані з ШІ вакансії із зарплатою до $900 тис. на рік

Артем Житкевич
Артем Житкевич
26 липня 2023 2 хвилин читання

Netflix опублікувала декілька вакансій для менеджерів з продуктів машинного навчання, які будуть використовувати ШІ для створення повноцінного контенту. Про це повідомляє The Intercept.

Одна з вакансій пропонує зарплату в діапазоні від $300 тис. до $900 тис. на рік. Основним завданням кандидата буде створення та запуск нових продуктів, які дозволять Netflix створювати кращий контент за допомогою ШІ.

Крім того, компанія шукає менеджера з ШІ для своєї ігрової студії, яка має на меті розробляти ігри на основі популярних франшиз Netflix. Зарплата на цій посаді становить $650 тис. на рік.

Netflix збирається інтегрувати ШІ «в усі сфери бізнесу», як зазначено в описах вакансій. Зараз компанія використовує штучний інтелект для оптимізації виробництва оригінальних фільмів та телешоу.

Інтерес Netflix до штучного інтелекту зростає на тлi страйку акторiв i сценаристiв. У серединi липня Американська федерація акторів вiдхилила пропозицiю Альянсу кiнопродюсерiв щодо захисту авторських прав. Угода містила пропозицiю щодо штучного iнтелекту, яка б захищала цифровi образи виконавцiв.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Голова відділу ШІ Tesla Тім Заман перейшов до Google DeepMind

Артем Житкевич 26 хвилин тому

Gigabyte представила OLED-монітор Aorus CO49DQ з ШІ — фото

Артем Житкевич 3 години тому

Rakuten створить власну мовну модель ШІ

Богдан Камінський 3 години тому

ChatGPT розлінився і закликає людей працювати самостійно

Артем Житкевич 5 годин тому

Mistral AI закрив раунд фінансування у розмірі 385 млн євро

Богдан Камінський 5 годин тому