Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Netflix, Amazon, Disney кидають виклик новому закону щодо куріння в Індії

Артем Житкевич
Артем Житкевич
2 червня 2023 2 хвилин читання

Netflix, Amazon та Disney розглядають можливість подати позов до суду задля затримки нового закону Індії щодо попереджень про тютюн. Інакше їм доведеться редагувати мільйони годин вже існуючого веб-контенту.

Зміст закону

Відповідно до закону, упродовж трьох місяців сервіси мають додати во всі сцени куріння та вживання алкоголю у фільмах у кінотеатрах Індії та по телебаченню статичні попередження про шкоду для здоров'я в кадрі. На початку та наприкінці кожного шоу  потрібно додати 50-секундні  роліки про шкоду куріння.

Досі в Індії не було жодних регуляцій для стрімінгових гігантів.

Реакція громадських організацій 

Активісти привітали нові правила щодо протидії тютюну в Індії, другого за величиною виробника тютюну, який щороку вбиває 1,3 мільйона осіб в країні.

В Індії також існують суворі правила попередження на пачках цигарок. Truth Initiative, громадська некомерційна організація з охорони здоров'я, у березні повідомила, що 60% з 15 найпопулярніших стрімінгових шоу серед молоді віком від 15 до 24 років містили зображення тютюну, попри те, що в усьому світі закони щодо заборони пропаганди куріння у фільмах стають жорсткішими.

Реакція кіноіндустрії

У 2013 році Вуді Аллен заборонив показ свого фільму «Блакитний жасмин» в Індії після того, як дізнався, що до його куріння будуть вставлені обов'язкові попередження про тютюн.

Ділан Мохан Грей, режисер документальних фільмів, таких як «Fire in the Blood», заявив, що нові правила Індії щодо тютюну є «терором», зауваживши, що вбивство, війна та надзвичайно жорстокі злочинні сцени не підлягають такій же регуляції.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Amazon та Hugging Face співпрацюють для спрощення запуску ШІ на чипах AWS

Вікторія Рудзінська 9 годин тому

Amazon інвестує 15,7 млрд євро у центри обробки даних в Іспанії

Вікторія Рудзінська 22 травня 2024 19:49

Amazon планує впровадити платну версію Alexa з штучним інтелектом

Вікторія Рудзінська 22 травня 2024 19:01

ШІ рятує слонів в Індії

Олеся Дерзська 21 травня 2024 14:30

Netflix досягає 40 млн користувачів на рівні підтримки реклами

Вікторія Рудзінська 16 травня 2024 07:07