Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ШІ від Netflix використовує пурпурове освітлення акторів для хромакея

Юлія Мирська
Юлія Мирська
11 липня 2023 2 хвилин читання

Netflix створив нову технологію, яка використовує штучний інтелект для полегшення процесу компонування або розміщення акторів на тлі, якого насправді немає, повідомляє TechCrunch. 

Технологія використовує яскраве пурпурове освітлення акторів, що дозволяє показати їх на передньому плані.

Десятиліттями найпоширенішим методом композиції був хромакей, де актори стояли на яскравому зеленому тлі, яке під час монтажу змінювали на інші зображення. Хоча цей метод був простим і економним, він також мав свої недоліки, як-от проблеми з деталями, прозорими об’єктами та волоссям, а також з усім, що мало колір, подібний до тла.

Команда дослідників Netflix поєднала старий підхід із новим, використовуючи штучний інтелект. Вони навчили комп’ютерну модель на власних навчальних даних, використовуючи сцени з нормальним освітленням. Вона може досліджувати окремі частини зображення та порівнювати їх із зображеннями, що були освітлені яскравим пурпуровим світлом. 

Однак існує проблема з освітленням акторів і декорацій під таким яскравим світлом. Багато акторів скаржаться на неприродний вигляд роботи перед зеленим екраном, особливо за яскравого освітлення.

Команда вирішила цю проблему, використовуючи метод часового мультиплексування освітлення. Це означає, що пурпурове та зелене освітлення вмикаються та вимикаються кілька разів на секунду. Хоча це може відволікати та становити певну небезпеку під час знімання з частотою 24 рази на секунду, за частоти 144 рази на секунду світло буде виглядати майже постійним.

Цей метод потребує складної синхронізації з камерою, яка має фіксувати світло лише у ті короткі моменти, коли сцена пурпурова, а також враховувати пропущені кадри під час руху.

ШІ від Netflix використовує пурпурове освітлення акторів для хромакея ШІ від Netflix використовує пурпурове освітлення акторів для хромакея
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Picsart об'єднався з Getty Images для запуску безпечного генератора зображень ШІ

Вікторія Рудзінська 1 годину тому

Microsoft відтермінував запуск Recall AI через проблеми з безпекою

Кіра Іванова 6 годин тому

Spotify cтворює власне креативне агентство Creative Lab

Вікторія Рудзінська 10 годин тому

Yahoo News впроваджує ШІ для покращення читацького досвіду

Вікторія Рудзінська 20 годин тому

OpenAI подвоїла річний дохід до $3,4 млрд

Вікторія Рудзінська 23 години тому