Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Samsung збільшує доходи на тлі зростання попиту на мікросхеми

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
30 квітня 2024 3 хвилин читання

Samsung успішно використовує ШІ для розвитку свого бізнесу, збільшивши чистий прибуток до $4,8 млрд.

Про це повідомляє TechTimes.

Попит на чипи пам’яті, що забезпечують роботу сучасних пристроїв і штучного інтелекту, відновлюється після тривалого періоду падіння ринку. Чистий прибуток найбільшого виробника чипів пам’яті у світі за перший квартал 2024-го у чотири рази перевищує прибутки корпорації порівняно з попереднім роком і становить 6,62 трлн вон ($4,8 млрд).

Samsung повідомив, що високі продажі його флагманських смартфонів Galaxy S24 і зростання вартості чипів пам’яті зумовили збільшення доходу майже на 13%, до 71,9 трлн вон ($52 млрд).

Samsung прогнозує, що розвиток генеративних технологій ШІ сприятиме подальшому зростанню ринку мікросхем пам’яті в найближчі місяці.

Це збільшить попит на більш звичайні обчислювальні процесори, зокрема на пам'ять з високою пропускною здатністю, або HBM, а також на більш вдосконалені процесори, призначені для оброблення штучного інтелекту.

У відповідь на збільшення попиту на мікросхеми штучного інтелекту Samsung заявив, що цього місяця розпочалося масове виробництво останніх мікросхем HBM, 8-шарових HBM3E. 12-шарова версію чипів випустять у другому кварталі.

Оцінка прибутку Samsung також збігається з даними дослідження ринку, які свідчать про те, що у лютому Samsung продав понад 19 млн мобільних телефонів, випередивши Apple, яка продала понад 17 млн телефонів із 18% часткою ринку.

Повідомлялося, що Samsung має намір інтегрувати генеративний штучний інтелект у свій голосовий помічник Bixby. Наразі Bixby обмежується використанням функцій Samsung Galaxy AI без використання рук, він не забезпечує повної підтримки ШІ, це лише спосіб отримати доступ до інших інструментів ШІ Samsung. 

Крім того, Samsung нещодавно оголосив, що чип «Mach-1» AI буде доступний у першому кварталі 2025 року. Цей процесор AI може бути спробою Samsung конкурувати з нещодавно представленим чипом NVIDIA «B200», який, як очікується, випустять пізніше цього року. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft інвестує 6,69 млрд євро у нові центри оброблення даних в Арагоні, Іспанія

Вікторія Рудзінська 12 годин тому

Голова Samsung зустрівся з керівниками Meta, Qualcomm та Amazon для співпраці у сфері ШІ та чипів

Вікторія Рудзінська 23 години тому

Clearview AI: незвичайне врегулювання позову через розподіл частки в компанії

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 17:49

Picsart об'єднався з Getty Images для запуску безпечного генератора зображень ШІ

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 16:05

Microsoft відтермінував запуск Recall AI через проблеми з безпекою

Кіра Іванова 14 червня 2024 11:57