Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

McDonald’s відновив роботу у Дніпрі: відкрились перші чотири ресторани

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
25 квітня 2023 2 хвилин читання

У Дніпрі 25 квітня відновили роботу перші чотири ресторани McDonald’s. Ще один заклад готується до відкриття протягом дня, повідомила компанія у пресрелізі. 

Нові заклади відкрилися за адресами: 

  • пл. Старомостова, 5;
  • пр. Гагаріна, 128;
  • пр. Героїв, 2В;
  • вул.Кондратюка, 2В;
  • пр. Слобожанський, 1А.
Один із закладів McDonald’s у Дніпрі, який відкрився 25 квітня   Один із закладів McDonald’s у Дніпрі, який відкрився 25 квітня  

На початку травня відкриються ще два ресторани McDonald’s — на вул. Глінки, 2, та вул. Нижньодніпровській, 17. Точну дату McDonald’s повідомить на офіційних сторінках компанії у соцмережах.

Заклади працюватимуть з 07:00 до 22:00 та дотримуватимуться розширених правил безпеки. Під час повітряної тривоги команда завершує всі виробничі процеси, видає оплачені замовлення й зачиняє заклад, аби гості та працівники пройшли в укриття. Ресторани продовжать роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги: цей час потрібен на включення і налаштування обладнання та для підготовки працівників до роботи.

У разі підвищеного попиту в перші дні роботи заклади працюватимуть на обмежену кількість відвідувачів, аби ефективніше відпрацювати оновлені процедури з безпеки.

Придбати страви можна в залі ресторану на касі або через термінали самообслуговування. Також працюватиме МакДрайв. А послуга McDelivery, яку забезпечують партнерські компанії з доставки Glovo та Bolt Food, стане доступною на початку травня. 

Також у компанії уточнили, що спершу у дніпровських ресторанах представлять скорочене меню, яке поступово збільшать після відновлення ланцюгів постачання і нарощення обсягів складів

Дізнатися про графік роботи та актуальний статус закладів можна на офіційному сайті компанії. 

Раніше SPEKA розповідала, що 28 березня McDonald’s відкрив 5 ресторанів в Одесі та Одеській області, а згодом кількість закладів збільшилась до 9. Натепер, разом із щойно відновленими дніпровськими закладами, в Україні працюють вже 83 ресторани McDonald’s. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

McDonald’s відкрив перший ресторан у Кропивницькому

Богдан Камінський 27 листопада 2023 17:04

Бігмак та гори: McDonalds відкрився в Яремчі

Юлія Мирська 17 листопада 2023 11:55

McDonald’s відкрився в Олександрії Кіровоградської області

Юлія Мирська 13 листопада 2023 11:25

Bird запрацював у Харкові, Дніпрі та Одесі: статистика цін на оренду житла

Юлія Мирська 31 жовтня 2023 11:17

У Дніпрі відбувся локальний етап космічного хакатону NASA Space Apps Challenge

Богдан Камінський 12 жовтня 2023 17:21