Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Майбутнє дейтингу — «Тіндер» для знайомств із ШІ-моделями

Сергій Коноплицький
Сергій Коноплицький В.о. головного редактора SPEKA
17 квітня 2024 4 хвилин читання

Стрімкий розвиток технологій, платформ та стартапів на базі штучного інтелекту підбирається до найінтимніших сфер людського буття. Експерти кажуть про новий ринок із величезним потенціалом — знайомства з віртуальними партнерами. 

Грег Ізенберг, генеральний директор Late Checkout, написав пост у блозі на X, в якому розповів, що зустрів чоловіка у Маямі, який зізнався, що витрачає $10 тис. на місяць на «подруг із штучним інтелектом». Тепер він упевнений, що це лише питання часу, коли хтось створить наступний застосунок для знайомств вартістю $1 млрд, який поєднає реальних користувачів із подругами, створеними штучним інтелектом.

«Я думав, що він жартує, — написав Ізенберг. — Але це 24-річний самотній хлопець, якому це подобається».

Згенеровані зображення ШІ-моделі Milla Sofia. Понад 100 тис. підписників в Інстаграмі Згенеровані зображення ШІ-моделі Milla Sofia. Понад 100 тис. підписників в Інстаграмі

З певного погляду цього хлопця можна зрозуміти. Віртуальні партнери не виносять мозок, не просять грошей або уваги — вони ідеально налаштовуються під темперамент, інтереси та потреби людини. Звісно, втрачається така приємна непередбачуваність, але у нашому буремному світі люди дедалі менше налаштовані отримувати задоволення від неконтрольований речей, а стосунки із живою людиною — це квінтесенція невизначеності, де зустрічаються два внутрішні світи із власними біографіями, поглядами на життя тощо.

«Я можу налаштувати свою подругу із штучним інтелектом, і це комфортно», — каже хлопець.

Людство намагається зробити зручними величезну кількість речей та досвіду — від легкої та швидкої їжі до простої та опосередкованої комунікації, тож чому не створювати зручних штучних партнерів для віртуального спілкування?

Цей хлопець із Маямі віддав перевагу двом сайтам — Candy.ai та Kupid.ai. Але це лише початок нової індустрії дейтингу. Схожих платформ уже чимало, користувачів дедалі більшає.

Candy.ai  Candy.ai 

Candy.ai позиціонує себе як «найкращий сервіс для знайомств із штучним інтелектом», який пропонує «віртуальних співрозмовників для захопливих і персоналізованих чатів». Користувач вибирає потрібну стать майбутнього партнера і за допомоги штучного інтелекту створює вигаданого персонажа, з якими можна спілкуватися завдяки голосовим нотаткам.

Ізенберг передбачає, що хтось створить AI-версію Match Group і заробить більш ніж $1 млрд. 

Match Group є материнською компанією таких застосунків для знайомств, як-от Tinder, Match.com, Hinge, OkCupid та Plenty of Fish.

Нещодавнє опитування Infobip показало, що майже 20% американців фліртували із чатботами. Майже половина з них робили це з цікавості, а 24% сказали, що були самотніми і шукали спілкування. Майже 17% сказали, що їх надурив штучний інтелект, тобто вони не усвідомлювали, що розмовляють із чатботом. Опитування також показало, що 12% шукали сексуальний чат у приватному просторі.

Часи змінюються, але людські потреби в увазі, у спілкуванні та флірті залишаються. З’являються нові інструменти для їхнього задоволення. Поки що залишимо осторонь етичний аспект, але все йде до того, що у майбутньому на нас чекають гуманоїди із кібершкірою, яких можна буде обирати та замовляти в інтернеті, що будуть ідеально налаштовані під ваш психологічний портрет, чудово задовольнятимуть сексуальні потреби та будуть цікавими співрозмовниками. Жодних ризиків, аб’юзу, витрат. Жодної душі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google AI радить їсти каміння: як компанія бореться з дивними відповідями ШІ

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 07:13

Sora від OpenAI забере в людей роботу?

Олеся Дерзська 22 травня 2024 21:26

Японський виробник порцеляни охолоджує датацентри

Олеся Дерзська 22 травня 2024 18:18

ШІ у Meeno долає самотність

Олеся Дерзська 22 травня 2024 15:04

Microsoft анонсувала лінійку ноутбуків Copilot+PC. Що це таке та чи вдасться компанії потіснити Apple

Олександр Тартачний 22 травня 2024 14:25